fbpx Przeskocz do głównej zawartości.
Go kart speed rive indor race oposition race

Śniegi nam stopniały, mrozy odeszły do lamusa i  upragniony sezon na gokarty możemy uznać za otwarty. Jak się do niego przygotować i o czym należy pamiętać, zanim udamy się na tor gokartowy?

Gokarty to całkiem spoko opcja na wolne popołudnie, weekend, ale także na te większe okazje, jak urodziny, wieczory kawalerskie itp. W końcu mało które rozrywki potrafią dostarczyć tyle adrenaliny i pozytywnych emocji, będąc równocześnie naprawdę bezpieczne (no, oczywiście jeśli nie zapomnimy o przestrzeganiu regulaminu toru).

Co ubrać na tor GOKARTOWY?

Jeśli chcesz się dobrze bawić, a tym bardziej pokusić o wygraną na torze, musisz pamiętać o wygodnym i nieograniczającym ruchu stroju. Najważniejsze to brak jakichkolwiek luźnych elementów, w szczególności szalików, apaszek i pasków, które mogłyby się wplątać w części pojazdu. Równie ważne jest odpowiednie obuwie. Nawet nie myśl o klapkach czy sandałach. Najlepsze będą wygodne, sportowe buty. Pamiętaj, że niezbędny będzie kask ochronny, dlatego możesz sobie odpuścić jakiekolwiek nakrycie głowy.

Stylizacja idealna na gokarty

Co proponujemy na tę okazję?

Najlepsze będą wygodne joggersy w jednym z najmodniejszych tego sezonu wzorów, czyli moro, a także szary t-shirt i bluza. Do kompletu sznurowane trampki, w których z łatwością dociśniesz odpowiednio pedał gazu.

WSKAZÓWKA!

Stylówka stylówką, ale nie zapomnij o zabraniu dokumentu tożsamości, który będziesz musiał oddać do depozytu na czas jazdy.
Jeśli nie masz jeszcze skończonych 18 lat, powinieneś przyjść z rodzicem bądź innym opiekunem prawnym.

Udanej jazdy!

Sklep OZONEE
 

Dołącz do dyskusji 2 komentarze

 • adamkluska pisze:

  znajdziesz gokarty w całej polsce, nie ma na co narzekać, ceny są jakie są i nie znajdziesz raczej taniej 🙂 ale poszukaj, może się uda 🙂

   
  • redaktor pisze:

   Jasne Adam, nie ma co narzekać na ceny. Poza tym warto zainwestować, bo zabawa i emocje wielkie 🙂
   Pozdrawiam!

    

Odpowiedz