fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Club, disco DJ playing and mixing music for crowd of happy people. Nightlife, concert lights, flares

Idziesz na koncert, ale nie wiesz, co na siebie włożyć? Wybierz niezawodny casual i baw się do białego rana!

.
Pamiętaj, że występy w plenerze rządzą się swoimi prawami. Co prawda jest lato, jednak nasza strefa klimatyczna jest równie zmienna, co nastrój przeciętnej panny Kowalskiej. Oznacza to, że nawet w lipcu może Cię spotkać burza z piorunami, gradobicie i 20-stopniowy spadek temperatury. Plener to nie klimatyzowany klub, dlatego warto wcześniej przygotować odpowiednią stylówkę, która bez względu na temperaturę, pozwoli Ci się cieszyć muzyką i festiwalową atmosferą.

.

Stylówka dla każdego melomana

Festiwale to ostatnimi czasy prawdziwe wybiegi modowe. Zarówno faceci, jak i kobiety prześcigają się w turnieju o najlepszą koncertową stylizację. Byś nie zginął w tłumie fałszywych pretendentów do tego tytułu, radzimy Ci postawić na modny tank top i przecierane jeansowe joggersy. Jeśli zaskoczy Cię ulewa, wyciągnij z plecaka przeciwdeszczową kurtkę moro i dalej ciesz się rozbrzmiewającą wkoło nutą.

.

Teraz pozostaje mi tylko życzyć miłej zabawy. W komentarzach pochwalcie się swoimi wrażeniami, a także przyszłymi planami koncertowymi. Na którym festiwalu będziecie w te wakacje stali w pierwszym rzędzie?

zobacz w sklepie

 
 


Sklep OZONEE
 

Odpowiedz