fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

PIERWSZA RANDKA

Wakacje to okres stworzony wprost do miłosnych podbojów. Sami wiecie… wakacyjne flirty i romanse – kobiety pewnie miałyby więcej w tej kwestii do powiedzenia. W każdym razie, kiedy uda Ci się już zdobyć JEJ zainteresowanie i zaprosić np. na kawę, powinieneś zrobić na niej wrażenie. Również swoim wyglądem!

Pierwsza randka to nie zawsze od razu romantyczna kolacja przy świecach. Załóżmy więc, że idziecie na piwo, kręgle albo lody. Czyli nie za bardzo formalnie, ale jednak modnie i efektownie.

No więc – w co tu się ubrać?

Do jeansowej koszuli (np. w wersji z podwiniętymi rękawami) załóż proste, casualowe spodnie – byle nie w odcieniu denimu. Łączenie jeansowej koszuli ze spodniami z tego samego materiału jest ostatnio wyraźnie zauważalnym trendem, ale bardzo ryzykownym. Granica między kiczem jest tu niebezpiecznie cienka i tylko ci z ogromnym wyczuciem stylu powinni ją przekraczać.

My proponujemy jasnoszare spodnie, świetnie zgrywające się z grafitową koszulką z dekoltem w serek. Do tego granatowe trampki slip-on, nawiązujące kolorystyką do koszuli.
I jeszcze jedna rada: jeśli wieczorem będzie chłodniej, zabierz ze sobą cienką bluzę– to dobra okazja, żeby okryć nią dziewczynę, kiedy zmarznie i nieźle przy tym zapunktować.

Sklep OZONEE
 

Odpowiedz