fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Very happy couple enjoy each other during sunset

Piękna pogoda sprzyja miłosnym podbojom. Jak wiadomo, każda kobieta szuka romantyka, który skradnie jej serce. Jak to zrobić? Proponujemy spacer w świetle księżyca i stylówkę, która każdej zawróci w głowie!

Jak można podejrzeć na okładkach damskich magazynów czy podsłuchać w autobusie (to tam dziewczyny najczęściej wymieniają się ploteczkami!), dla kobiety jedną z ważniejszych, a zarazem najbardziej stresujących sytuacji, jest randka z księciem z bajki. Równie ważne jest jednak to, co na siebie założy, jak ułoży włosy czy co nałoży na twarz (te wszystkie cienie, podkłady i inne grunty :)). W naszym przypadku nie jest to tak skomplikowanie. Żeby jednak żadnej niewieście nie przyszło do głowy, że się nie starasz, poradzimy jak przygotować się do randki.

Gdzie, jak i w czym NA romantyczny spacer?

Skoro pogoda sprzyja, proponujemy spacer w świetle księżyca, a przynajmniej o zachodzie słońca. Będziecie mogli wpatrywać się w swoje oczy i wzajemnie komplementować (na przykład swoje dopracowane stylówki!). Dziewczyna pewnie przywdzieje jakąś zwiewną kolorową sukienkę w kwiaty, czy coś w tym klimacie. Żebyś i Ty nie odstawał od tego romantycznego motywu, powinieneś wybrać krótkie bawełniane spodnie w pastelowym kolorze i klasyczny jasny t-shirt. Żeby nie było zbyt sportowo, dodaj do tego modne mokasyny. Dajemy słowo, że każdej dziewczynie się spodoba!

 

Odpowiedz