fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

świąteczna-broda-meska

Najważniejszy spend rodzinny w całym roku wymaga nie lada stylówki. Dziś podpowiemy co na siebie włożyć, by żaden z obecnych na kolacji dzieciaków nie wziął Cię za tego kolesia ze zdjęcia powyżej.

Pod ostrzałem ciekawskich spojrzeń ciotek i tysięcy kalorii

Na powyższe musisz być odpowiednio przygotowany. Dawno niewidziana rodzina, wszelkiej masy stryjowie, wujowie i inni, z którymi wiążą Cię bliższe lub dalsze więzy krwi mają to do siebie, że lubią obserwować, wypytywać i wyciągać często zbyt pochopne wnioski. By się przed tym uchronić, lepiej nie prowokować tej wścibskiej materii.

Jak?

Najlepiej przykładnym strojem. Koszula w świątecznym czerwonym kolorze w połączeniu z marynarką sprawi, że zapunktujesz w ich oczach (w końcu będziesz „taki elegancki!”), a tym samym będzie Ci dane spędzenie kolacji w świętym spokoju… a dokładniej nad pełnym talerzem.

Święta to także czas rodzinnych pojedynków „kto zje więcej”. Załóż wygodne spodnie w kolorze klasycznego ciemnego jeansu, a wygraną masz w kieszeni, a raczej w brzuchu ;p 

O tym zapomnij w Święta!

Jeśli przejdzie Ci jednak przez myśl, że proponowana przez nas stylówka jest za mało odświętna, możesz zdecydować się na odpowiednie dodatki. Tu jednak lepiej zachować umiar. Zdecydowanie nie warto brać sobie do serca nowej (i to przedziwnej!) mody rodem z Wielkiej Brytanii, wedle której miejscem bombek jest nie tylko choinka. Zaintrygowany co nowego wymyślili nasi koledzy Anglicy? Polecamy artykuł Daily Mail – stamtąd też pochodzi zdjęcie z góry.

Dalej nie wiesz, co na siebie włożyć w Święta?

Łyknij trochę teorii i dowiedz się, jak w święta nie robić konkurencji choince.
Zapraszamy do lektury jutrzejszego wpisu.

🙂

Źródło zdjęcia głównego: DailyMail.co.uk  


Sklep OZONEE
 

Odpowiedz