fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Kiedy w grę wchodzą leniwe piątkowe wieczory to chyba nie ma lepszej opcji niż sesja gry na konsoli ze znajomymi, ale po godzinie, oglądanie jak ktoś męczy się na single playerze może już trochę znużyć. Zobacz w co najlepiej zagrać we dwójkę i więcej osób.

wyprzedaż do 70%

1. FIFA

To było chyba zbyt oczywiste, że ta gra się tutaj znajdzie, więc wymieniamy ją już na samym początku. Fifa przeżywała swoje lepsze i gorsze momenty i wielu jest takich, którzy tęsknią do starych wersji z wczesnych lat dwutysięcznych.  Mimo to ta gra pozostaje prawdopodobnie najpopularniejszą opcją jeśli chodzi o pomysły na to, w co zagrać w kumpelskim gronie.

2. Minecraft

Jeśli nie wiesz w co zagrać we dwójkę ze znajomym, to ta gra przyjdzie ci z pomocą. Zdajemy sobie sprawę, że w momencie, kiedy większość filmików gamingowych na Youtube to sam Minecraft można zrozumieć grymas na twarzy jaki pojawia się u niektórych, gdy tylko pada nazwa tej gry. Nie ma jednak co się zniechęcać, a jeśli Twój kumpel jest jedną z tych osób to najlepiej każ mu przestać marudzić i zaproś na multiplayera – z pewnością zmieni zdanie.

3. Mortal Kombat

…lub jakakolwiek inna bijatyka w tym typie (np Tekken). Mortal Kombat to zdecydowanie gra, która nadaje się na większą imprezę, ale też na chillout podczas gry z kumplem na 2 osoby. Pasuje idealnie na większy spęd przede wszystkim dlatego, że wcale nie trzeba umieć grać, żeby wygrać – nie raz kombinacje przycisków wychodzą przez przypadek i nawet ktoś, kto po raz pierwszy trzymał w ręku pada może wyjść z rozgrywki zwycięsko. Udany wieczór gwarantowany.

4. Borderlands 2

Ta gra to praktycznie same plusy, a najbardziej satysfakcjonującym jest chyba jej niska cena. Jeśli jakimś cudem ten tytuł nie obił wam się o uszy, Borderlands 2 to strzelanka z elementami RPG osadzona w świecie science fiction, która kilka lat temu kupiła sobie serca fanów shooterów. Zapewni wam dobrą zabawę na co najmniej kilka rozgrywek przed komputerem lub konsolą.

5. GTA

Nie wiesz w co zagrać w większym gronie? Tryb wieloosobowy GTA to coś, co sprawdzi się zarówno na kameralnej posiadówie, jak i na dużej imprezie, ewentualnie można w ogóle zrezygnować ze spotkania i bawić się online – wszystkie chwyty dozwolone. W trybie multiplayer możesz tworzyć ze znajomymi gangi i brać udział w misjach takie jak stary dobry rabunek czy pozbycie się konkretnych postaci. To zdecydowanie jedna z lepszych opcji na luźny piątek w towarzystwie kumpli.

Wiesz już w co zagrać we dwójkę i jaka gra jest najlepsza na imprezę? Jeśli gry komputerowe wolisz przechodzić w samotności to sprawdź co ma w zanadrzu Assasin’s Creed Origins.


Sklep OZONEE
 

Odpowiedz