fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

cock-flickr-lucyfrench123

Rozmiar xxl uznawany jest za głównego wroga męskiej mody. Ale co ze szczupłymi facetami, którym brakuje do wyglądu kulturysty? Sytuacja bywa jeszcze trudniejsza! Podpowiemy co nosić, żeby wyglądać męsko i atrakcyjnie, nawet w rozmiarze s.

Ubrania dla szczupłych i chudych

Istnieje wiele modowych trików, dzięki którym skutecznie zamaskujesz szczupłą sylwetkę. Po pierwsze, pokochaj duże wzory! Wyraziste, ciekawe printy, wszelkie nadruki i kieszenie przykują uwagę i dodadzą Ci parę (być może upragnionych) centymetrów. Szczuplejsi z nas dobrze prezentują się w koszuli w dużą kratę czy t–shircie w poziome paski – im szersze, tym lepsze. Ważny jest także kształt kołnierzyka – okrągły optycznie poszerzy okolice ramion, trójkątny tylko wysmukli chudą szyję. Szczupli dobrze prezentują się też w pikowanych kurtkach i kamizelkach. Idealnym rozwiązaniem jest ubiór warstwowy (pisaliśmy o nim tutaj). Jeśli chodzi o spodnie, najkorzystniej będziemy prezentować się w jasnych jeansach z obniżonymi kieszeniami, ale nie tylko. Przetarcia i naszywane kieszenie również mile widziane.

Czego unikać jak ognia? 

  1. Nie noś za dużych ubrań! Wielu szczupłych facetów sądzi, że metka xl zapewni im wygląd macho. Tymczasem, zakładając za luźne ubrania, upodobnimy się co najwyżej do stracha na wróble. Zbyt obcisłe też nie wchodzą w grę – tylko podkreślą szczupłą sylwetkę. Najlepiej zdecydować się na lekko dopasowane ubrania.
  2. Unikaj jednobarwnego, czarnego stroju! W wysmuklającej czerni możemy wyglądać już na niedożywionych, a tego chyba nie chcemy.
  3. Pionowe paski, czy t–shirt w serek to ryzykowne propozycje. Tak samo spodnie ze zwężanymi nogawkami. Obcisłe rurki przylegające do i tak już szczupłych nóg to nienajlepsze połączenie.

zobacz w sklepie

Źródło grafiki głównej: Flickr. Autor: lucyfrench123


 

Odpowiedz