fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Słońce, beztroska i najlepsze imprezy – w takich warunkach nietrudno się zakochać. Nie oznacza to, że taka znajomość jest gorsza od innych. Jednak czy wakacyjna miłość ma szansę przetrwać próbę czasu, gdy lato się skończy i każdy wróci do swoich obowiązków?

wyprzedaż do 70%

Jeszcze lato trwa, a wakacyjna miłość?

Póki co jest cudownie. Dopiero co się poznajecie, macie dla siebie mnóstwo czasu, a pogoda sprzyja spacerom czy rozmowom gdzieś na ławce do trzeciej nad ranem. Chcesz, aby ten czas nigdy się nie skończył. Planujecie razem imprezy, koncerty, które odbędą się za kilka miesięcy i może nawet wspólny wypad za miasto. I mimo całego szczęścia, zaczynasz sobie gdzieś po cichu zadawać pytanie, czy to ma szansę przetrwać próbę czasu?

Wakacyjna miłość kontra normalne życie

Już za niedługo znowu zacznie się normalne życie każdy z Was wróci do pracy, na uczelnię czy do szkolnej ławki. Nie przejmuj się te wszystkie obowiązki, stresy i „braki czasu” tylko zweryfikują to, czy to co Was połączyło jest chwilowe czy prawdziwe. Na pewno wziąłeś od niej numer, może macie siebie w znajomych na Facebooku, a może obserwujecie siebie nawzajem na Instagramie? Każdy pretekst jest dobry, żeby kontynuować Waszą relację. Zacznij od podstaw, spytaj, jak jej minął dzień, jakie ma plany na najbliższy weekend, miesiąc. Po nitce do kłębka, jeśli będzie Wam zależeć do kolejnego spotkania dojdzie ponownie.

Seksowna para nad morzem

Wakacje, wakacje i… po wakacjach

Jeśli poznaliście się gdzieś na wakacjach i oboje jesteście z innych miast, czeka Was trudne, ale nie niemożliwe wyzwanie. W takich sytuacjach wszystko zależy od dystansu, jaki Was dzieli. Jasne możecie jeździć do siebie w weekendy, jest Facebook, Instagram i Snapchat. Pytanie tylko, na ile Wam to wystarczy.

Natomiast jeżeli wakacyjna miłość spotkała Cię w Twoim mieście, jest większe prawdopodobieństwo, że uda się Wam przetrwać. Wypady na kawę, do kina czy na imprezę nie tylko w weekendy, ale też w środku tygodnia świetnie podtrzymują więź. Warto więc na nie postawić nawet pomimo natłoku obowiązków.

Nie dołuj się jednak zbyt długo, jeśli nic z tego nie wyjdzie. Wakacyjna miłość ma to do siebie, że najczęściej jest po prostu wakacyjna. Oczywiście, są pary, które przetrwały próbę czasu, ale wyjątek potwierdza regułę. Pomyśl sobie po prostu, że spędziłeś fajne wakacje i tyle.

Dopiero rozmawiasz z dziewczyną na Tinderze? Zobacz, jakich błędów unikać!
Na randce trzeba wyglądać schludnie – poznaj kilka tricków i dowiedz się jak prasować koszulę z długim rękawem.


Sklep OZONEE
 

Odpowiedz