fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Wakacyjna miłość to przygoda, którą warto przeżyć choć raz. A wyjazd ze znajomymi to świetna okazja, by jej poszukać. Jak zwiększyć swoje szanse na poznanie kogoś wyjątkowego i czy taki romans ma szansę przetrwać? Poznaj 5 najlepszych wskazówek dotyczących wakacyjnej miłości!

Masz ochotę na wakacyjny romans? A może liczysz na to, że latem poznasz kogoś wyjątkowego i stworzysz trwały związek? Gorąca aura jak nic sprzyja poznawaniu nowych osób. Niezależnie od Twoich planów i intencji, właśnie teraz jest najlepszy czas na działanie. Za chwilę podpowiemy Ci, gdzie najlepiej szukać wakacyjnej miłości i jak zwiększyć swoje szanse na udany podryw!

wakacyjna-milosc-nad-morzem

wyprzedaż do 70%

Wakacyjna miłość: jak ją znaleźć?

Gorące słońce, luz i beztroska – wszystko to sprawia, że w wakacje dużo łatwiej poznać kogoś nowego! Jednak ładna pogoda nie wystarczy, by znaleźć wakacyjną miłość. Czasem trzeba sobie trochę pomóc. Oto wszystko, co musisz wiedzieć, by znaleźć wakacyjną miłość i nie skończyć ze złamanym sercem!

1. Gdzie szukać wakacyjnej miłości?

Prawda jest taka, że wakacyjną miłość można spotkać wszędzie. Jeśli wyjeżdżasz ze znajomymi pod namiot nad jezioro, nad morze czy do innego kurortu, to nie powinno brakować Ci okazji, do poznania kogoś nowego. Imprezy plenerowe, posiadówy na plaży, wyjścia do klubu – możliwości jest mnóstwo! Sęk w tym, by mieć pozytywne nastawienie.

Jeśli chcesz zwiększyć swoje szanse na wakacyjny romans, nastaw się optymistycznie. Nie możesz przecież jechać z przekonaniem, że „to nie ma sensu, bo i tak żadna Cię nie zechce”. Bądź otwarty, wychodź do ludzi i nie unikaj okazji do imprezowania, a na pewno poznasz kogoś wyjątkowego!

2. Jak poderwać dziewczynę na wakacjach?

Klimat letnich wakacji sprzyja temu, by trochę wyluzować i pozbyć się hamulców, jakie towarzyszą Ci na co dzień. Nieśmiałość zostaw w domu, a na wypad jedź pełen dobrego nastawienia i pozytywnej energii. Okazja do podrywu sama się znajdzie, jeśli tylko będziesz otwarty na nowe doświadczenia.

Jeśli dajmy na to, zauważysz na kempingu dziewczynę, która Ci się podoba, zagadaj do niej pod jakimś neutralnym pretekstem. Możesz, na przykład pożyczyć od niej coś, czego rzekomo zapomniałeś. Przy okazji przedstaw się, zapytaj, skąd jest itp. Potem rozmowa już sama się potoczy!

jak-zagadac-do-dziewczyny

3. Jak zwiększyć swoje szanse na wakacyjną miłość?

Dobre nastawienie, otwartość i uśmiech to już połowa sukcesu, ale nie zaszkodzi dorzucić do tego jeszcze kilku atutów. Jeśli liczysz na wakacyjną miłość, musisz być atrakcyjny dla płci przeciwnej. Zadbaj trochę o swój wygląd, uporządkuj fryzurę i uzupełnij letnią garderobę. Kilka wizyt na siłowni czy basenie też nie zaszkodzi. Im pewniej będziesz czuł się w swojej skórze, tym atrakcyjniejszy staniesz się w oczach dziewczyn!

4. Wakacyjna miłość: angażować się czy nie?

Wakacyjna miłość rządzi się swoimi prawami. Jeśli poznajesz kogoś na wyjeździe, to najprawdopodobniej oboje pochodzicie z dwóch różnych końców Polski. W takiej sytuacji utrzymanie znajomości po wakacjach może być zbyt trudne dla obu stron.

Wiele osób podchodzi do wakacyjnych romansów dość luźno. Jeżeli interesuje Cię wyłącznie seks, to nie ma co składać dziewczynie deklaracji wielkiej miłości. Robienie jej nadziei na to, że związek na odległość przetrwa, byłoby raczej słabe.

5. Co zrobić, by związek na odległość przetrwał?

A co jeśli się zakochasz? Wtedy sprawa robi się nieco skomplikowana, ale jeśli oboje pragniecie czegoś więcej niż wakacyjna miłość, warto dać sobie szansę. Postarajcie się dowiedzieć jak najwięcej o sobie i swoich zainteresowaniach. Wspólne hobby dadzą Wam okazję do planowania kolejnych spotkań, czy to na koncertach, czy innych wydarzeniach.

Wakacyjna miłość i trudne rozstania

Swoją pierwszą wakacyjną miłość będziesz wspominał do końca życia. Nawet jeśli związek na odległość nie przetrwa próby czasu, to piękne doświadczenia zostaną z Tobą na zawsze. Spacery po plaży o zachodzie słońca, romantyczne chwile sam na sam i gorące pocałunki to coś, dlaczego zdecydowanie warto spróbować!

W innym artykule podpowiadamy, gdzie wybrać się na romantyczną sesję dla par.


 

Odpowiedz