fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Boże Narodzenie jest niezwykle ważnym okresem, który spędzamy w gronie najbliższej rodziny. To czas, kiedy każdy podarunek nabiera szczególnego znaczenia. Nowy film Ozonee stara się uchwycić – na czym właściwie polega magia świąt?

Babcia to osoba, która zawsze się o nas troszczy. Możemy mieć różne ścieżki życiowe, ale chyba nikt nie zaprzeczy, że zawsze można zwrócić się do niej o pomoc. To właśnie dlatego babcia, jak nikt inny na świecie, kojarzy się ze zbliżającą się Wigilią oraz Bożym Narodzeniem. Z okresem radości i odpoczynku.  Z tego też powodu to właśnie relacja babci z wnukiem stała się osią całego wideo Ozonee.

BABCIA KUPUJE W INTERNECIE

Wybrać dobry prezent – oto prawdziwa sztuka! A w toku świątecznych przygotowań oraz kuchennej krzątaniny jeszcze większa. Na dworze mróz i śnieg, że aż strach wychodzić. Jak więc znaleźć odpowiednie podarunki? Z pomocą przychodzą nowe technologie i świadomość, że można zaufać sprawdzonej marce. Dziś nasze babcie nie boją się zakupów w internecie. Nagrodą za trafiony prezent jest przecież wielki uśmiech wnuka – co jak każda babcia potwierdzi – rzecz bezcenna.

Ozonee pragnie, abyście pamiętali o swoich bliskich – warto podarować im coś naprawdę fajnego. Obejrzyjcie film „Więcej niż prezent” a zawarta w nim magia niech posłuży za inspirację. Życzymy powodzenia w zakupach i zachęcamy do odwiedzenia naszego sklepu.

Wraz z premierą klipu przygotowaliśmy dla was również konkurs, w którym do wygrania są świetne upominki pod choinkę. Szczegółowe informacje znajdziecie pod filmem, na naszym kanale w YouTube.

A wy zrobiliście już świąteczne zakupy?


Sklep OZONEE
 

Odpowiedz