fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Najmodniejsze kolory na wiosnę 2017

Instytut Pantone po raz kolejny przychodzi nam z pomocą w wyborze modnych odcieni, tym razem prezentując swoją selekcję kolorów na wiosnę 2017 roku. Cóż, o klasycznych odcieniach czerni i bieli możemy zapomnieć.

Kolory na wiosnę 2017 – żywe i wyraziste

Wraz z tegoroczną wiosną możemy spodziewać się dużo odważniejszych kolorów, które królować będą w świecie mody. Na liście Pantone (czym jest ten twór, wyjaśnialiśmy we wcześniejszym artykule) znalazły się odcienie, dzięki którym będziemy się zdecydowanie wyróżniać. W końcu wraz z końcem zimy pora pożegnać szarości oraz inne bezpieczne wersje kolorystyczne i  z życiem powitać wiosnę!

Co nosić, czyli lista najmodniejszych kolorów

W zestawieniu Pantone na tegoroczną wiosnę najbardziej przyciągają uwagę żywe odcienie różu, pomarańczowego, żółci i zieleni. Nieco bardziej stonowany jest kolor beżowy o pasującej nazwie Hazelnut, stłumiony różowy i błękitny. Pozostają też dwa głębokie odcienie: oliwkowy i ciemny niebieski. Każda z barw jest oryginalna i zmusza nas, żebyśmy trochę poeksperymentowali ze swoim stylem.

Kolor tak, ale może z umiarem

Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że nie każdy jest na tyle przebojowy, żeby wyjść na ulicę w różowym t-shircie i pomarańczowych spodniach. Dlatego proponujemy trochę oszukać Pantone i postawić na kolorowe dodatki lub kontrastujące elementy. W końcu zasady – również te modowe – są po to, żeby je łamać :).

zobacz w sklepie


Sklep OZONEE
 

Odpowiedz