fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Nie mam co na siebie włożyć

Wbrew pozorom, nie tylko dziewczyny mają problem w tym temacie. Dlatego, jeśli stojąc przed szafą zdarza Ci się pomyśleć, że nie masz co na siebie włożyć – prawdopodobnie tak jest. Na całe szczęście przygotowaliśmy dla Ciebie 4 porady, dzięki którym problem braku ubrań pozostawisz kobietom.

By zawsze mieć co ubrać

Problem zwykle leży w nieprawidłowych zakupach. Najprawdopodobniej albo wybierasz złe ciuchy, nieodpowiednie rozmiary, albo jedno i drugie. Sprawdź, co robić, by więcej nie popełniać takich błędów.

wyprzedaż do 70%

1. W planowaniu jest metoda

Nigdy nie rób zakupów chaotycznie. Zastanów się, czego Ci potrzeba – koszuli, t-shirtów czy longsleeve’a? Może “wyszły” Ci wszystkie bluzy lub skarpetki? Zapisz sobie to w aplikacji w telefonie i idąc na zakupy, kieruj się do wieszaków (lub do zakładek w sklepach online :)), na których jest to, czego szukasz. Zakupy na spontanie bywają fajne, ale często kupujemy wtedy rzeczy bardzo podobne do tych, które już wiszą w szafie.

2. Nie ufaj promocjom

Większość ludzi kupuje na promocjach rzeczy, które absolutnie nie są im potrzebne lub do nich nie pasują. Robią to tylko dlatego, że były… tanie. Nie daj się nabrać na przeceny i korzystaj z nich mądrze. Planujesz zakup kurtki? Świetnie, sprawdź tę, która aktualnie ma niższą cenę. Ale nie kupuj jej, jeśli masz już trzy podobne.

3. Cztery pory roku

Pamiętaj, że w Polsce pogoda bywa bardzo różnorodna – warto, aby miało to odzwierciedlenie w Twojej garderobie. Inaczej w lecie będziesz się męczyć w koszulkach z długim rękawem i grubych spodniach albo w zimie będziesz marznąć.

4. Na każdą okazję

Bywają takie momenty w życiu mężczyzny, że musi wyglądać elegancko. I że absolutnie nic nie musi. Na obie te okazje warto mieć zestaw ubrań, dzięki którym nigdy nie popełnisz towarzyskiej wpadki.

By dopełnić dzisiejszej lekcji casualu, sprawdź też, jakich ubrań lepiej nie łączyć.

zobacz w sklepie


Sklep OZONEE
 

Odpowiedz