fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

stylish portrait of a man outdoors. Fashion & Style

Czy jest ktoś, kogo marzeniem nie jest, by lato trwało cały rok? Póki jednak nikt nie jest w stanie skutecznie zapanować nad pogodą, warto odpowiednio przygotować się na nadciągającą jesień. Jak? Najlepiej zaopatrzyć się we właściwą kurtkę.

Idzie jesień, a wraz z nią coraz krótsze i chłodniejsze dni. Paradowanie w samym T-shircie czy koszuli powoli staje się wyczynem wręcz niemożliwym. Zamiast zbierać zapasy na zimę i hodować naturalne ocieplacze w formie fałd brzusznych, lepiej założyć kurtkę. Na co zwracać uwagę przy jej wyborze?

Jesienna kurtka poszukiwana

Przede wszystkim warto pamiętać, że wrzesień to nie grudzień. Nie wybieraj więc grubych puchówek z zimowymi podszewkami, w których poczujesz się jak w saunie bądź w czasie największych letnich upałów.

Co jeszcze? Warto postawić na kurtkę zapinaną pod szyję (co jak co, ale nie każdy facet jest amatorem szalików i apaszek – każdy za to lubi być skutecznie chronionym przed zimnem i wiatrem). Przydatne będą również duże liczby kieszeni (coś więcej na ten temat we wpisie Sprawdź kieszenie), dzięki którym ogrzejesz swoje lub swojej partnerki dłonie. A jaki model wybrać?

Wymień kurtkę na (naj)lepszy model

Jesień potrafi zaskoczyć prawdziwym gąszczem trendów. By się w nich nie pogubić, warto postawić na casual. Przejściowa kurtka z eco-skóry czy innego materiału, o kroju klasycznym, a może bardziej sportowym? Każda będzie dobrym rozwiązaniem.
Od siebie polecamy jednak zwłaszcza stonowane kolory, które są najbardziej uniwersalne. Bez problemu zestawisz je z wieloma dodatkami w innych odcieniach.

zobacz w sklepie


Sklep OZONEE
 

Dołącz do dyskusji 2 komentarze

Odpowiedz