fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Już za kilka dni poznamy imię najpiękniejszej Polki. Do tegorocznego finału Miss Polski 2018 zakwalifikowało się aż 28 kandydatek. Która z nich zdobędzie koronę? Oto nasze typy.

wyprzedaż do 70%

Miss Polski 2018 – kiedy finał?

Datę tegorocznego finału wyborów Miss Polski 2018 znamy już od kilku miesięcy. Wielka gala odbędzie się 9 grudnia w Krynicy Zdroju. W walce o koronę najpiękniejszej Polki zmierzy się aż 28 dziewcząt, w tym także kandydatka Polonii brytyjskiej – Aleksandra Kowalczyk.

https://www.instagram.com/p/BmlvrXhAMEM/

Śledzisz profile gwiazd i modelek? Zobacz, jakie trendy królowały na Instagramie tego lata.

Finalistki konkursu na Miss Polski 2018

Kandydatki do tytułu najpiękniejszej Polki pochodzą z każdego zakątka kraju. Dwie finalistki wybrali także sami internauci. Zostały nimi Katarzyna Bukowiec, absolwentka Akademii Morskiej w Szczecinie, oraz studentka medycyny i wicemistrzyni Europy w karate Shotokan – Joanna Babynko.

https://www.instagram.com/p/BoTe8UCHXg4/

https://www.instagram.com/p/BngVGRwg40K/

Tegoroczne finalistki wyróżniają się nie tylko urodą, ale także swoimi pasjami i zainteresowaniami. Dziewczyny uprawiają rozmaite sporty, od tenisa i siatkówki, poprzez akrobatykę sportową i powietrzną, po boks i sztuki walki. Najbardziej wyrazistymi kandydatkami tegorocznego konkursu są między innymi Kinga Wawrzyniak, tancerka i absolwentka Szkoły Sztuk Pięknych w Krakowie, Klaudia Pustkowska, trenerka jazdy konnej, oraz modelka i tenisistka – Paloma Żochowska.

https://www.instagram.com/p/BmNX5SXA1-0/

https://www.instagram.com/p/BnssG13BJFm/

https://www.instagram.com/p/BmBT5wfHHJH/

https://www.instagram.com/p/BmOhuhQHae6/

My oczywiście trzymamy kciuki za wszystkie kandydatki. A Wy, komu kibicujecie?

Zobacz też zdjęcia aktorek o nietypowej urodzie, które podbiły Hollywood.


Sklep OZONEE
 

Odpowiedz