fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Jeden z najbardziej ekscytujących wieczorów zbliża się wielkimi krokami – wybory Mistera Polski 2018 odbędą się już w styczniu. Zobacz stylizacje finalistów w zimowej odsłonie, na finiszu konkursu.

Zeszłoroczne wybory Mistera Polski wygrał Jakub Kucner – to on reprezentował Polskę po raz pierwszy w światowym konkursie Mister Global 2018, zgarniając tytuł II Wicemistera. Który z obecnych kandydatów ma szansę powtórzyć jego sukces? Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Zanim jednak emocje sięgną zenitu, przyjrzyjmy się, jak kandydaci na Mistera wyglądają w zimowych stylizacjach.

wyprzedaż do 70%

Wybory Mistera Polski 2018 – kandydaci w zimowych stylówkach

Amadeusz Sulisz wybrał klasykę w postaci zawsze modnej i uniwersalnej czerni. Jego jednolita stylizacja idealnie wpisuje się w aktualne trendy zimowe.

Amadeusz Sulisz

Igor Sikorski zaprezentował się w gustownej kurtce typu parka z printem moro, jeansach i swetrze. Trzeba przyznać, że wygląda jak prawdziwy bad boy, szczególnie z odsłoniętym tatuażem na szyi.

Igor Sikorski

Miłosz Socha postawił na modny w tym sezonie styl oversize. Na zdjęciu widzimy go w długiej, pikowanej kurtce z kołnierzem, która idealnie kontrastuje z czarnym swetrem.

Miłosz Socha

Konrad Ksepka wybrał czerwoną kurtkę z ekstrawaganckim futerkiem. Stylizację  podkręca punkowa bluza z motywem czaszki nawiązującym do zespołu Misfits.

Konrad Ksepka

Michał Grudzień połączył brązową kurtkę z szarym swetrem i klasycznymi jeansami. Jest grzecznie, stonowanie, ale i gustownie.

Michał Grudzień

Ozonee po raz kolejny jest partnerem strategicznym konkursu Mister Polski. W zaprezentowanej przez nas zimowej sesji, kandydaci mają na sobie ubrania z najnowszej kolekcji dostępnej w sklepie internetowym.

Zobacz także, jak wyglądały zeszłoroczne przygotowania do konkursu Mistera Polski.


Sklep OZONEE
 

Odpowiedz