Już za tydzień odbędzie się wielki finał konkursu Mister Polski. Przedstawiamy Wam sylwetki kandydatów do tytułu najprzystojniejszego Polaka.

9 stycznia o godzinie 20:00 w Teatrze Capitol w Warszawie rozpocznie się wielka gala i to właśnie wtedy poznamy nowego Mistera Polski.Jako partner strategiczny wyborów jeszcze raz przedstawiamy Wam uczestników finału. Do tej pory mogliście zobaczyć ich w naszych sesjach streetowych – kolekcja jesień/zima, jak również w sesjach studyjnych – najnowsza kolekcja koszul i t-shirtów.  Teraz „wrzucamy” ich Wam w jednym miejscu żebyście dokładnie mogli ich poznać. Kto zastąpi Jakuba Kucnera? Sami jesteśmy ciekawi, a Wy macie jakieś swoje typy?

 

                                               

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Zobacz na żywo wybory najprzystojniejszego Polaka🇵🇱🔥💪🏻 9.01 o 20:00 w Teatrze Capitol w Warszawie. Bilety już dostępne na: https://teatrcapitol.biletyna.pl/event/view/id/94448. Link znajdziecie również w BIO⬆️ 1. Mateusz Badowicz / @mateusz_badowicz 2. Adam Chojnowski / @adam_chojnowski420 3. Konrad Cupiał / @konrad_cupial 4. Michał Grudzień / @michaljangrudzien 5. Damian Habiera / @damianhabiera 6. Mateusz Jaroszewski / @matys_j 7. Marcin Kałużny / @marcinmk9 8. Konrad Ksepka / @konradksepka 9. Marcin Moczulski / @callme_marcin 10. Adam Pecyna / @adam_pecyna 11. Igor Sikorski / @igor.sikorsky 12. Miłosz Socha / @sochamilosz 13. Amadeusz Sulisz / @a.sulisz 14. Krzysztof Ślawski / @kris_coach 15. Jakub Tarnawski / @jakub_tarnawski 16. Michał Zachowicz / @majkoz_ 17. Tomasz Zarzycki / @tomekzarzycki Fot. @fotografgwiazd Garnitury: @guns_and_tuxedos Fryzury: @jagahupalo Make-up: @mokotowskamakeupacademy #misterpolski #polishboy #polishman #elegant #gentleman #suit #poland #warsaw #smile #dreamteam #motivation #bilety #gala

Post udostępniony przez Mister Polski (@misterpolski)


 

Sklep OZONEE
 

Join the discussion One Comment

Zostaw odpowiedź