fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Lakierowane sneakersy

O sneakersach jest głośno od dłuższego czasu. Jeszcze żadne buty nie były chyba tak uniwersalne. Nadają się przecież nie tylko do sportowych, codziennych, ale i bardziej formalnych stylizacji. Niektórzy nie wyobrażają sobie nawet garnituru bez tego modnego dodatku. Dzisiaj w nowej, błyszczącej odsłonie.

Myślałeś, że już niczym Cię nie zaskoczą? W końcu sneakersy od kilkunastu miesięcy zostały już odmienione przez wszystkie przypadki. Czarne, kolorowe, białe, niskie i wysokie. Sneakersy to dzisiaj dodatek numer jeden. Teraz pozazdrościły błysku bardziej formalnym trzewikom. Oczywiście nie namawiamy do pastowania swoich butów sportowych. Zamiast tego radzimy postawić na lakierowane sneakersy.

Lakierowane sneakersy, czyli błyszczący casual

Zamiast rozpisywać się nad ich budową czy przeznaczeniem, zwrócimy uwagę na ich podstawą cechę, czyli połysk. To właśnie tym wyróżniają się od tradycyjnych butów sportowych. Dzięki temu stanowią naprawdę charakterystyczny, oryginalny dodatek. Jeśli chcesz w jakiś sposób ożywić swoją stylówę, postaw właśnie na nie! Dzięki takim butom nawet czarny total look nabierze koloru.

Stylizacja na błysk

Z czym łączyć lakierowane sneakersy? Tu (prawie) pełna dowolność. Jak zwykle radzimy umiar. Mężczyzna to nie bombka choinkowa ani tym bardziej kobieta, która może zdecydować się na połyskującą sukienkę, oko i jeszcze błyszczyk na ustach. U faceta sprawdzi się za to stonowany zestaw, który doskonale podkręci lakierowany sneakers. Wtedy nawet ubrany cały na szaro, z pewnością zwrócisz na siebie niejedno spojrzenie. Zapytasz, jaki kolor wybrać? Białe, czarne czy czerwone – bez względu na kolor, muszą się świecić! :).

zobacz w sklepie


Sklep OZONEE
 

Odpowiedz