fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Jesień potrafi być nieprzewidywalna, jeśli chodzi o pogodę. Temperatura skacze z 10 na 20 stopni. Tego samego dnia mogą nas powitać promienie słońca, a pożegnać ulewa. Dlatego dobór obuwia na tą porę roku wydaje się być wyzwaniem. Z pomocą przychodzą wysokie sneakersy, które potrafią sprostać trudnym warunkom pogodowym.

Dlaczego wybrać sneakersy?

Sneakersy nie są oczywiście jedynym obuwiem, które sprostałoby ciężkim do spełnienia wymaganiom jesieni. Są jednak jednymi z niewielu, które świetnie nadają się na co dzień, a na dodatek są przy tym wygodne i pasują do praktycznie każdej casualowej stylizacji. Jeśli jesteś fanem luźniejszego stylu, to nie będzie dla Ciebie lepszej opcji wśród butów na jesień.

Jak nosić wysokie sneakersy?

Wysokie sneakersy bardzo dobrze wyglądają w parze z joggerami lub klasycznymi męskimi jeansami. To rodzaj buta, który trudno źle dobrać do codziennego ubioru. Ważny jest przede wszystkim kolor sneakersów, na jaki się zdecydujesz. Bezpiecznymi opcjami będą czarne lub białe, czyli najbardziej klasyczne wersje, które pasują praktycznie do wszystkiego.

Jesteś już szczęśliwym posiadaczem pary wysokich sneakersów? Zobacz, z czym je nosić!

Wysokie sneakersy – idealne buty na jesień 2.jpg Wysokie sneakersy – idealne buty na jesień 3.jpg Wysokie sneakersy – idealne buty na jesień.jpg

Wysokie sneakersy – idealne buty na jesień 3


Sklep OZONEE
 

Odpowiedz