fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Queen Elizabeth II a close-up portrait on UK ten pounds

.

Ciekaw co ubrać, by móc poczuć się jak agent Jej Królewskiej Mości? Jeśli myślisz, że niezbędny jest sztywny garnitur, wyprowadzimy Cię z błędu.

Czy wiesz, że flaga Wielkiej Brytanii to tak naprawdę kombinacja trzech różnych flag? Popularnie nazywana „Union Jack”, brytyjska flaga powstała z nałożenia na siebie symbolów trzech krajów: Anglii, Szkocji i Irlandii.

.

Klasyczne Barwy rodem z wysp

Niebieskie tło, czerwone krzyże świętego Jerzego (patrona Anglii) i świętego Patryka (o którym wspominaliśmy już kiedyś w przewodniku po irlandzkim święcie – Dniu świętego Patryka) oraz biały, symbolizujący świętego Andrzeja – patrona Szkocji. W połączeniu stanowią kompletną flagę Wielkiej Brytanii. Dziś propozycja, by wzorując się na tej kompozycji, stworzyć modną stylówkę w tych trzech królewskich barwach.

.

casual rodem z uk

Co powiesz na to, by założyć ciemne joggersy w połączeniu z kultową polówką w barwach Wielkiej Brytanii? W zależności od upodobań, postaw na model czerwony bądź granatowy. Oryginalny krzyż, herb, a nawet flaga, podkreślą „królewski” charakter stylizacji, a Tobie dodadzą charyzmy Jamesa Bonda.

Sklep OZONEE
 

Odpowiedz