fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

co założyć do koszuli jeansowej

Jeans to prawdziwa klasyka gatunku. Dzisiaj tematem przewodnim nie będą jednak spodnie, a koszula. Czy już wiesz, w jakiej odsłonie sprawdzi się najlepiej?

Jeansowe koszule przeżywają współcześnie swój renesans. Jeśli myślałeś, że to niedawno wymyślony trend, muszę Cię wyprowadzić z błędu. Jest bardzo prawdopodobne, że mają na karku znacznie więcej lat niż Ty. W zależności od dekady, inaczej się je jednak nosiło. W jakiej odsłonie królują w dzisiejszych czasach?

Towarzystwo dla jeansowej koszuli

Czy domyślasz się co założyć do jeansowej koszuli? Tak jak podejrzewasz, jeans dobrze czuje się wśród swoich. Ta codzienna koszula roztacza przed sobą jednak znacznie więcej możliwości.

  • Jeans + jeans

Koszula w zestawie ze spodniami jeansowymi sprawdzi się doskonale. Kiedyś taka stylizacja mogła zostać uznana za nieudaną, dzisiaj jest strzałem w dziesiątkę. Jedyne o czym musisz pamiętać, to by nie łączyć tych samych odcieni jeansu. Jeśli wybierasz ciemne spodnie, dobierz do nich jasną koszulę.

  • Jeans + chino

Spodnie typu chino to hit kilku ostatnich sezonów, o czym zresztą już kiedyś wspominaliśmy. Są idealnym zamiennikiem popularnych jeansów. Połączenie chinosów z jeansową koszulą najlepiej sprawdzi się w cieplejsze dni. W ich przypadku możesz zaszaleć z kolorami. Niebieska koszula będzie pasować nie tylko do podobnych odcieni na dole, ale nawet tych bardziej kontrastowych.

  • Jeans + dzianina

Już wiesz co założyć na nogi. Pozostaje tylko uzupełnić stylówkę. W zależności od sytuacji i nastroju, możesz dodać wełniany kardigan. W połączeniu z koszulą sprawdzą się zarówno te gładkie, jak i w bardziej wyraziste wzory. Taka koszula dobrze się czuje także w towarzystwie luźnych, casualowych marynarek.

zobacz w sklepie


Sklep OZONEE
 

Dołącz do dyskusji Jeden komentarz

Odpowiedz