fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Co założyć do pracy, kiedy zaczyna się okres upałów

Lato może stać się naprawdę uciążliwe dla tych z nas, którzy w pracy muszą kierować się określonym dresscodem. Upały zdecydowanie nie sprzyjają komfortowi, zwłaszcza gdy w grę wchodzi 30 stopni w połączeniu z marynarką. Jak ubrać się do pracy, kiedy z nieba leje się żar?

wyprzedaż do 70%

Postaw na lżejsze materiały

Niestety w wielu wypadkach przyjście do pracy w krótszych spodenkach i zwykłym t-shircie nie wchodzi w grę. Nie oznacza to, że musisz koniecznie usmażyć się w swoich ciuchach. Grunt to poszukać ubrań wykonanych z odpowiedniego materiału. Najlepiej będzie postawić na naturalne włókna, takie jak np. len, które zapewnią największy komfort podczas upałów.

Letnia stylówka do pracy – w co się ubrać?

Nasza propozycja zapewni Ci odpowiedni komfort, zachowując przy tym biurowy styl. Strój do pracy w czasie lata powinien być w końcu połączeniem dwóch czynników – wygody i elegancji. Na górę polecamy koszulę w kratkę z długim rękawem, zrobionej z przewiewnego materiału. Do tego dłuższe granatowe spodnie oraz letni must-have – mokasyny, idealne na upalne dni.

Pozostając w temacie stylizacji biznesowych, proponujemy też zapoznać się z poradami, odpowiadającymi na równie ważne pytanie: czego nie ubierać do pracy?
Sklep OZONEE
 

Odpowiedz