fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

do czego zielone spodnie

Zielony to jeden z modniejszych kolorów tego roku i to w tej najbardziej wyrazistej odmianie. Butelkowa zieleń to co prawda wybór odważny, ale daje naprawdę dobry efekt. Jeśli jeszcze masz obawy, pozwól się pozytywnie zaskoczyć i postaw wszystko na zielone spodnie!

Niedawno proponowaliśmy Ci pomysły na stylizacje z kolorowymi chinosami. Teraz przygotowaliśmy dla Ciebie coś z innej beczki.

Zielone dresy bohaterem stroju

To podstawa streetwearu. Są wygodne, ciepłe i pasują do sneakersów. Zapewne masz co najmniej jedną ich parę w szafie. Ale zielone spodnie dresowe nie są tłem, są kluczowym elementem całej stylizacji. Przykuwają wzrok, odwracają uwagę od pozostałych składowych stroju.

Dlatego w ich przypadku trzeba się trochę bardziej natrudzić niż przy zwykłych „szarakach”.

Białe trampki, szara bluza

Zielone dresy współgrają z butami w podstawowych kolorach – najlepsze będą białe trampki lub sneakersy. Co na górze? Pasuje choćby szaro-czarna bluza – ciepła i wygodna. A jako okrycie wierzchnie puchowa kurtka w najmodniejszym wzorze sezonu, czyli moro (wiedziałeś, że print moro pojawia się nawet na sneakersach?! więcej na ten temat w naszym wcześniejszym wpisie).

Taki strój to nie tylko wygoda, ale przede wszystkim nowoczesność. Trudno o lepszą stylówkę na nieoficjalne spotkania.


Sklep OZONEE
 

Odpowiedz