fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

zimowa parka ozonee

Zimowa para idealna? Bez wątpienia jest to ciepła kurtka i buty. Skoro o ciepłych kurtkach mowa, najlepszym przykładem jest parka, czyli dłuższe okrycie wierzchnie z militarną historią. By dopełnić klimatu, radzimy postawić na parkę moro i… moro sneakersy. W końcu wzór ten nie wychodzi z mody od kilku sezonów! Będzie ciepło, wygodnie i stylowo!

Nie ma rzeczy bardziej praktycznych od tych, które używa wojsko! To ważna mądrość, która może przydać się w wielu dziedzinach życia – także w modzie i doborze codziennych stylówek.

Parka, czyli najlepszy przyjaciel mężczyzny

Kurtka typu „parka” to świetny przykład praktycznego i modnego elementu garderoby męskiej. Styl militarny tak naprawdę  nigdy nie wychodzi z mody. Zawsze wygląda dobrze, nowocześnie, a co najważniejsze, pasuje do wielu innych ubrań w różnych kolorach. Świetnie sprawdzi się zarówno z jeansami i koszulą, jak i joggerami z bluzą. Ogólnie daje swobodę wyboru i masę różnych możliwości.

Zabójczy duet – kurtka parka i wysokie sneakersy

Jak już wcześniej wspomniałem – wojsko wie najlepiej. Żołnierze stawiają na wysokie buty, dlatego my zróbmy to samo, dobierając do parki sneakersy sięgające kostki. Na rynku znajdziemy wiele ciekawych opcji, które świetnie uzupełnią naszą wojskową „górę”.

Interesującym wyborem będą chociażby buty w wersji „miejskiego kamuflażu”, czyli niebieskiego wzoru moro. Będą świetnie pasować do granatowych joggersów i klasycznej szarej bluzy z kapturem.

O tym, z czym jeszcze można łączyć sneakersy moro, przeczytasz w poprzednim artykule.


 

Odpowiedz