fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Jan Dratwicki mister Polski styl Ozonee

Najprzystojniejszy mężczyzna w Polsce doskonale wie, co na siebie założyć, nawet zimą. Jego bezbłędna stylówka to wzór godny naśladowania. Bądź jak Janek Dratwicki, a niejedna kobieta zacznie się za tobą uganiać.

Dobre rady od Janka

Na początku listopada kariera 19-latka z Łodzi wystrzeliła jak z procy – został wybrany Misterem Polski 2016 roku i w nagrodę dostał nie tylko okazję występu na zawodach Mister International w Bangkoku. Cieszy się bowiem statusem najprzystojniejszego mężczyzny w Polsce, co niesie za sobą pewną odpowiedzialność – to on w najbliższym czasie jest ikoną męskiego młodzieżowego stylu.

Zresztą nie tylko stylu, nie tak dawno radził przecież nam wszystkim, co warto ugotować kobiecie na romantyczną kolację. Zasada jest jednak prosta. – Moim zdaniem każde danie, nawet to najprostsze, ale ugotowane z sercem, może zaimponować dziewczynie – mówi Jan Dratwicki.

Stylówka od Mistera

Nie zanosi się na to, by zima szybko opuściła granice Polski, a przynajmniej nie zanosi się na szybką wiosnę. Czeka nas kilka tygodni pluchy i mrozów, dlatego stylowa kurtka granatowa – nie za gruba, ale też niezbyt cienka – idealnie pasuje na nadchodzący czas. W tym sezonie najmodniejszym zimowym kolorem dla swetrów i bluz jest bordowy, znany także jako burgund. W każdym razie chodzi o głęboką czerwień. To bardzo męski kolor, co potwierdzi chyba każda dziewczyna.

Spodnie? Tu wciąż królują joggery – zgrabne i wygodne. Janek ma na sobie takie z przeszyciami i wstawkami camo, co jest stylowym, ale nie narzucającym się dodatkiem. Do takiej stylówki idealnie pasują czarne sneakersy z interesującą, połyskliwą fakturą. W światłach miasta te buty będą wprost świecić.


Sklep OZONEE
 

Odpowiedz