fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Kolor żółty - najmodniejszy kolor wiosny 2017

Ten rok to zdecydowanie czas krzykliwszych kolorów, a o klasycznych czerniach i bielach można raczej zapomnieć. Dziś porozmawiamy trochę o żółtym kolorze, który staje się jednym z hitów tego sezonu.

Żółty kolor, czyli król krzykliwych kolorów na wiosnę

Pisaliśmy niedawno o najmodniejszych kolorach według Pantone. W tej palecie większość barw jest zdecydowanie wyrazista i nie ma tu mowy o przytłumionych zieleniach czy ciemniejszych odcieniach szarości. Wśród tegorocznych trendów kolorystycznych zdecydowanie wyróżnia się kolor żółty, który stał się prawdziwym hitem sezonu wiosna/lato 2017.

Żółty kolor – jak go nosić?

Nie polecamy ubierać się na żółto od stóp do głów (no chyba, że zależy nam na stylówce jednego z teletubisiów). Zamiast tego postaw na jeden mocny akcent w stylizacji, który nada jej wyrazistości. My wybraliśmy żółtą bluzę zakładaną przez głowę, pod spód której najlepiej założyć zwykły, biały t-shirt. Do tego trochę stonowanych kolorów, by nie odciągać uwagi od oryginalnej bluzy – szare joggery i buty w tym samym odcieniu pozwolą, by żółty kolor miał pełne pole do popisu.


 

Dołącz do dyskusji 2 komentarze

Odpowiedz