fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Ballet Shoes

Białe buty (oczywiście nie takie jak ze zdjęcia!) to jeden z głównych tegorocznych trendów. Z czym je nosić, przełamując modowe schematy?

Białe trampki, tenisówki czy sneakersy są doskonałą alternatywą klasycznych, ciemnych i czasem zbyt ciężkich butów. Białe obuwie to po prostu klasyk. Jest ponadczasowe i uniwersalne, dlatego istnieje ryzyko, że będziesz wyglądał jak jeden z wielu. Z czym je łączyć, by pozytywnie się wyróżnić?

Białe buty i…

  1. Koszula

Postaw na koszulę, a obuwie kojarzące się zwykle ze sportową stylizacją, zyska całkiem nowy charakter. W kwestii wyboru kroju i materiału panuje praktycznie pełna dowolność. Polecamy jednak zwłaszcza te mniej formalne koszule, które możesz nosić na co dzień. Na koszulę możesz założyć cienki sweter albo…

  1. Marynarka o sportowym kroju

Przede wszystkim te casualowe uszyte z bawełny. Niektórzy łączą białe trampki nawet z garniturem, ale to już wyższy poziom awangardy. Jeśli jesteś na początku swej modowej drogi, zdecydowanie wybierz pierwszą opcję.

  1. Jasne spodnie

Lekkie spodnie są idealnym uzupełnieniem białym butów o sportowym charakterze. Zapewnią pełną wygodę, swobodę ruchu i z całą pewnością stylowy wygląd. W ciepłe dni możesz zdecydować się na odsłonięcie kostek i tak modne ostatnio podwinięcie nogawek, dzięki czemu dodatkowo wyeksponujesz obuwie. A dla fanów sportowej stylówy, polecamy oczywiście dresy.

  1. Skarpetki, a raczej ich brak

Białe tenisówki, czy tak modne slip-ony mają z założenia wyróżniać się lekkością. Stąd zakaz łączenia ich z wystającymi skarpetami. Stopki (byle płytkie!) oczywiście dozwolone.

Przy okazji, możesz zobaczyć kilka naszych propozycji z białymi butami z poprzednich wpisów.
Klikaj poniżej:
Białe buty w sportowym zestawie
Białe buty w casualowym wydaniu

zobacz w sklepie


Sklep OZONEE
 

Odpowiedz