fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

W dzisiejszym artykule rozprawiamy się z modowymi wpadkami mężczyzn, które skutecznie odstraszają płeć piękną. Co lubią kobiety u mężczyzn, a czego wręcz nie znoszą?

wyprzedaż do 70%

Skarpety do sandałów, tego kobiety na pewno nie lubią

O skarpetach zakładanych do klapek, sandałów czy mokasynów napisano już chyba wszystko. A jednak wciąż znajdują się panowie, którzy noszą takie zestawy. Nie popełniaj tego samego błędu! To połączenie już dawno stało się synonimem obciachu i kompletnego braku gustu.

Poznaj inne dziwne trendy w męskiej modzie

Męskie slipy – to nie jest sexy

Niefrasobliwość i brak wyczucia stylu to smutna prawda o facetach. Obcisłe kąpielowe slipy, odsłaniające więcej niż powinny to totalna kompromitacja. Zwłaszcza, gdy nie można pochwalić się sylwetką atlety. Jeśli nie chcesz narazić się na przykre komentarze ze strony pań, lepiej zainwestuj w modne spodenki kąpielowe w typie bokserek.

Brak higieny osobistej

Co lubią kobiety? Na pewno nie brak higieny i niechlujny wygląd. Pomięta koszula, brudne buty, zbyt krótkie spodnie i dziurawe skarpety to zestaw, którym na pewno zniechęcisz do siebie płeć piękną. Na czarnej liście kobiet figurują także panowie, którzy zapominają o używaniu dezodorantu, płynu do płukania jamy ustnej lub nożyczek do paznokci.

Nie chcesz wyglądać obciachowo? Zobacz naszą propozycję męskiej stylizacji

Kurtka i koszula męska
Klasyczna czarna koszula męska

Sklep OZONEE
 

Odpowiedz