fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

jak nosić spodnie z dziurami

Lata 90. podbiły teraźniejszy świat mody. Trendy, z którymi dawno się pożegnaliśmy, znów zawitały na ulice. Jednym z nich są spodnie z dziurami, na które w tym roku panuje prawdziwy szał. Dziś pomówimy o tym, jak nosić spodnie z dziurami i z czym łączyć ten unikatowy ciuch.

Jak kiedyś noszono spodnie z dziurami?

Spodnie z dziurami były najbardziej popularne, jak już wspomnieliśmy, w latach 90., konkretnie za sprawą muzyki grunge i związanej z nią subkultury. Szybko jednak przedostały się do mody i nagle podziurawione jeansy nie były domeną „obdartusa” zasłuchującego się w Nirvanie. Trafiły do szaf fanek i fanów modnego wyglądu, którzy mieli niewiele wspólnego z buntem.

Z czym łączyć jeansy z dziurami?

Niegdyś prawie że obowiązkiem było dobranie do podziurawionych spodni flanelowej koszuli i trampek. To czy zdecydujesz się na spodnie z większymi dziurami, czy niewielkimi przetarciami zależy już od Twoich własnych preferencji.

My proponujemy trochę bardziej nowoczesne spojrzenie na podziurawione jeansy. Zamiast koszuli postaw na przylegający t-shirt w parze z luźniejszą, czarną parką. Trampki zastąp wyjątkowo modnymi sneakersami, które idealnie dopełnią stylizację.

A jeśli spodnie z dziurami to nie Twoja bajka, to możesz postawić na inny powracający trend, jakim są spodnie cargo.

Sklep OZONEE
 

Odpowiedz