fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

jak dobrać spodnie do sylwetki (1)

Dobór ubrań do sylwetki to temat, który został już przerobiony ze wszystkich stron, jeśli chodzi o modę kobiecą. W modzie męskiej ten temat to wciąż swego rodzaju niewiadoma, dlatego wielu facetów nie wie, jaki fason danego ciuchu sprawdzi się u nich najlepiej. Dlatego też w dzisiejszym artykule sprawdzimy, jaki model spodni pasuje do konkretnej sylwetki.

1. Jeansy zwężane u dołu

Jeansy zwężane u dołu (czyli model tappered), pozostawiają więcej miejsca przy górnej części spodni, zwężając się dopiero przy nogawce, dzięki czemu delikatnie wyszczuplają sylwetkę. Fason ten będzie świetny dla facetów z lekkim nadmiarem kilogramów, zwłaszcza w okolicy ud.

2. Rurki

Choć rurki cieszą się bardzo dużą popularnością, to jest to krój spodni, z którym trzeba uważać. Jeśli jesteś drobnej budowy ciała, to rurki mogą to jeszcze bardziej podkreślić. Podobnie sytuacja ma się zresztą przy masywnych udach, dlatego też rurki polecane są mężczyznom o proporcjonalnej budowie ciała.

3. Model slim

Spodnie slim można uznać za bardziej uniwersalne rurki. Dalej będą one bardziej opięte przy udzie, jednak pozostawią więcej luzu przy nogawce. Ten model będzie wyglądał bardzo dobrze przede wszystkim na szczupłych sylwetkach.

4. Joggery

Joggery to model spodni dobry niemal dla każdego. Jest to luźny fason, przypominający trochę spodnie dresowe, zazwyczaj zakończony ściągaczem przy nogawkach. To model, w który spokojnie może zainwestować każdy mężczyzna.

 


 

Odpowiedz