fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

rafal-maslak-dres-szary-czarny

O zaletach stroju sportowego powiedziano już wiele: jest wygodny, lekki, dobrze się nosi i równie dobrze wygląda.

Jeśli właśnie tego oczekujesz od ubrań, które nosisz na co dzień, to powyższy zestaw jest stworzony dla Ciebie. Współczesna moda przeszła metamorfozę: dziś bluza dresowa odnajduje się nie tylko w czasie  treningu lub wizyty na siłowni. To samo tyczy się spodni dresowych (no, może z wyłączeniem wciąż spotykanych na polskich osiedlach tzw. szelestów). Można śmiało chodzić w nich po mieście i wyglądać naprawdę modnie. Do tego T-shirt z fajnym nadrukiem i sportowe buty.

Jest jednak jedna rzecz,  o której nie powinniśmy zapominać. Na co uważać w takim stroju? Głównie na to, żeby nie przesadzić z mnogością nadruków i wzorów: jeśli bluza z nadrukiem, to spodnie – bez. I na odwrót.

Sklep OZONEE
 

Dołącz do dyskusji 2 komentarze

 • Zupełnie nie akceptuję panującej mody na dresy. Moim zdaniem, wyjście w dresie chociażby na miasto jest oznaką braku stylu.

   
  • redaktor pisze:

   Zawsze pozostaje siłka albo górski szlak 🙂 A tak całkiem serio: jak w przypadku każdego trendu, opinie są podzielone. No i bardzo dobrze – w końcu każdy z nas ma swój własny gust i preferencje. Dave, dzięki za opinię 🙂

    

Odpowiedz