fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Po osiągnięciu upragnionych rezultatów na siłowni wielu z nas chce się pochwalić nowo nabytą muskulaturą. Łatwo jest jednak przy tym przesadzić i przez dobór nieodpowiednich ciuchów zapewnić sobie groteskowy wygląd. W jaki sposób odpowiednio podkreślić mięśnie?

Dopasowane, nie obcisłe ciuchy

Jeśli chcesz pochwalić się efektami treningu na siłowni, to najlepiej będzie, jeśli postawisz raczej na rzeczy dopasowane, zamiast obcisłych. Jaka jest różnica? Dopasowany ciuch, choć podkreśli Twoje mięśnie to nie sprawi, że będzie to zbyt nachalne. Obcisłe ubrania mogą pójść już bardziej w kierunku przesady i sprawić, że cała stylizacja będzie wyglądać tandetnie. Jeśli więc koszulka oblepia Cię dosłownie z każdej strony, to być może bezpieczniej będzie odstawić ją na półkę.

jak podkreślić mięśnie? wybierz odpowiednią koszulkę!

Koszulki, które będą w odpowiedni sposób podkreślały Twoje mięśnie będą przede wszystkim bardziej dopasowane przy rękawach, za to luźniejsze na samym torsie. W ten sposób zwrócisz uwagę na swoje mięśnie, nie idąc przy tym w przesadę. Podczas letnich upałów świetnym wyborem będzie również tank-top, czyli koszulka bez rękawów. Sam fason jest luźny, ale jego krój sam w sobie pozwala na uwydatnienie mięśni.

 


Sklep OZONEE
 

Odpowiedz