fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Kino to świetny sposób na spędzenie wolnego czasu, czy to ze znajomymi, czy też z drugą połówką. Okres przedświąteczny zawsze obfituje w premiery filmowe, na które warto się wybrać, dlatego też warto zastanowić się, jak się ubrać na wyjście do kina.

Praktyczna stylówka do kina – nie taka prosta sprawa

Jeśli wybierasz się do kina na blockbuster, jak na przykład Powrót Power Rangers, to musisz brać pod uwagę fakt, że prawdopodobnie wszystkie miejsca będą pozajmowane. To z kolei oznacza, że Twoje ciuchy, które na jesień i zimę zakładamy wręcz warstwami, będą musiały zmieścić się na Twoim niewielkim siedzeniu, ponieważ w kinach zwykle nie ma szatni. Sytuacja zmieni się tylko wtedy, kiedy cały seans spędzisz w kurtce, bluzie, czapce i szaliku. Niezbyt to przyjemna perspektywa, dlatego do kina najlepiej wziąć ze sobą jak najmniej, a stylizację dobrać tak, by w sali nie było za gorąco, a na zewnątrz za zimno.

Jak się ubrać na wyjście do kina? – nasza propozycja stylizacji

Dzięki tej stylizacji w kinie będzie Ci wygodnie, ale nie utracisz przy tym dobrego stylu. Na górę załóż ciepły sweter, dzięki któremu nie będziesz musiał przejmować się jesienno-zimowymi przymrozkami. Do tego klasyczne, ciemniejsze jeansy, pozostające w casualowym stylu oraz modna, pikowana kurtka w granatowym kolorze. Pozostaje nam życzyć Ci miłego seansu!

jak się ubrać do kina
J.STYLE AK67 KURTKA MĘSKA GRANATOWA 69,99 ZŁ
BREEZY B9019S SWETER MĘSKI GRANATOWY 79,99 ZŁ
JECKERSON 1143 SPODNIE JEANSOWE MĘSKIE 99,99 ZŁ

 

Odpowiedz