fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Ktoś wpadł Ci w oko i chcesz nawiązać z nim bliższą znajomość? W dzisiejszym artykule podpowiadamy, jak zwrócić uwagę chłopaka, nie będąc nachalną. Sprawdź nasze sposoby, dzięki którym przyciągniesz jego wzrok i nie sprawisz wrażenia zdesperowanej.

wyprzedaż do 70%

Jak zwrócić uwagę faceta?

Twoje nogi stają się jak z waty, serce przyśpiesza, a w brzuchu pojawiają się motylki, kiedy tylko go zobaczysz? Dobrze to rozumiemy, ale czas coś z tym zrobić! Obawiasz się, że coś pójdzie nie tak? To też rozumiemy, dlatego dziś opisujemy dla Ciebie kilka sposobów na to, jak dać do zrozumienia chłopakowi, że jesteś nim zainteresowana! Wbrew pozorom to wcale nie jest takie trudne!

1. Pojawiaj się w pobliżu

Wpadł Ci w oko kolega z uczelni, znajomy znajomych lub chłopak ćwiczący na Twojej siłowni? Świetnie! Teraz pozostaje Ci nawiązać z nim relację. Najlepiej zacząć od zbliżenia się do niego. W jaki sposób? Oto kilka skutecznych sposobów:

  • postaraj się dostać do jego kręgu znajomych,
  • pojawiaj się na treningu wtedy co on,
  • wybieraj się na imprezy, na których będzie też on.

Pamiętaj jednak: nie możesz wyjść na stalkerkę!

jak-zwrocic-na-siebie-uwage-chlopaka2. Na początek — uśmiech!

Ta rada brzmi banalnie, ale uwierz: to prawdziwy klucz do sukcesu! Zastanawiasz się, jak zwrócić jego uwagę? Po prostu się uśmiechaj! Mężczyźni to wzrokowcy, dlatego szczery uśmiech to dla nich dobry sygnał zachęcający do rozmowy. Oczywiście wszystko w granicach rozsądku — nieszczery, wymuszony lub fałszywy uśmiech zadziała wręcz odwrotnie. Udawanie to zdecydowanie jedna z rzeczy, których faceci nie lubią w dziewczynach.

3. Idź za ciosem — nawiąż kontakt wzrokowy!

Naturalnym kolejnym krokiem jest skrzyżowanie spojrzeń z obiektem Twoich westchnień. Jak zwrócić na siebie uwagę chłopaka? Zrobisz to tak naprawdę od niechcenia — podczas rozmowy z innymi ludźmi na studenckiej imprezie po prostu się uśmiechaj i spoglądaj od czasu do czasu w jego stronę. Okażesz mu w ten sposób zainteresowanie, a im dłużej będziecie na siebie spoglądać, tym lepiej. Bądź jednak ostrożna! Zbyt długie „gapienie się” na potencjalnego partnera może go wystraszyć, więc postaraj się zgrabnie uciekać wzrokiem co kilka chwil.

4. Rozmawiaj… ale nie z nim!

Myślisz, że to najlepszy moment na rozpoczęcie rozmowy? Masz rację, ale zagadaj nie do niego, a do innych mężczyzn! Ożywiona rozmowa z innym przedstawicielem płci męskiej sprawi, że w obiekcie Twoich westchnień obudzi się rywalizacja. Na pewno to sprawdzony sposób na to, jak zwrócić na siebie uwagę i sprowokować chłopaka do „walki” o Ciebie.

5. Jak zwrócić uwagę faceta podczas rozmowy?

No dobrze, załóżmy, że już rozmawiacie albo że rozmowa toczy się w grupie. Zastanawiasz się, jak zwrócić jego uwagę? Spróbuj komunikacji niewerbalnej. To naprawdę działa na facetów! Muśnięcie mimochodem, dotknięcie kolana, klepnięcie po plecach nie pozostaną niezauważone. Musisz jednak zachować szczególną ostrożność, by takie gesty nie były odebrane jako narzucanie się — zrób to w momencie, w którym poczujesz się pewnie i komfortowo.

jak-zwrocic-jego-uwage6. Nie tylko dotyk

Przypadkowe dotknięcia są dobrym sposobem na nawiązanie relacji, ale docelowo chodzi o coś więcej. Dlatego tak ważne jest zainteresowanie chłopaka swoją osobą. Zrobisz to oczywiście podczas rozmowy. Podziel się z facetem lub z całą grupą swoją pasją lub różnymi zainteresowaniami. Każdy zwróci uwagę na to, jak z zaangażowaniem będziesz mówić o tym, co sprawia Ci radość. Tutaj musisz uważać na to, by nie sprawiać wrażenia przemądrzałej egoistki — wysłuchuj też wypowiedzi innych, nie mów tylko „Fajnie, a ja…” – w ten sposób odstraszysz adoratora, zamiast szukać sposobów, jak go zainteresować.

7. Zadbaj o siebie

Od tego właściwie należy zacząć swoje starania. Jeśli szukasz sposobów na to, jak zwrócić na siebie uwagę chłopaka — zacznij od siebie:

  • zadbaj o delikatny makijaż,
  • dopasuj stylizację do okazji,
  • podkreśl swojej atuty

ale przestrzegamy — zrób to ostrożnie. Zbyt głębokie dekolty i krótkie spódniczki mogą przyciągnąć zainteresowanie, ale w sposób, na który raczej nie liczysz. Kluczem do sukcesu jest umiar!

To tylko kilka porad, które mogą Ci pomóc w zdobywaniu chłopaka. Jak zwrócić uwagę chłopaka? Przede wszystkim będąc sobą, ale też robiąc kilka rzeczy, które mogą Ci w tym pomóc. Na koniec jednak przypominamy: działaj z umiarem! Nie chcesz przecież go odstraszyć, a zdobyć!


Sklep OZONEE
 

Odpowiedz