fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Niby szczegół, ale tak naprawdę skarpetki do garnituru są ważnym elementem Twojej stylizacji. Mogą być klasyczne, ale mogą także zwracać uwagę i dodać stylizacji niebanalnego charakteru. Zatem jakie skarpetki do garnituru wybrać? Czy jaskrawe kolory to dobry pomysł?

wyprzedaż do 70%

Jakie skarpetki do garnituru wybrać?

Przede wszystkim, zapamiętaj złotą zasadę – skarpety muszą być na tyle długie, żeby nikomu nie błysnęła przed oczami goła noga, nawet gdy założysz ją na kolano. Z doświadczenia wiem, że najlepsze są te, które sięgają do połowy łydki. Zawsze bezpieczniej jest wybrać skarpety w tym samym kolorze, co spodnie lub ewentualnie – buty.

Uwaga: czarne skarpety, wbrew powszechnemu przekonaniu, nie są wcale uniwersalne. Pasują oczywiście do czarnych spodni, można je też zestawiać z grafitami czy innymi ciemnymi barwami, o ile nosisz też ciemne buty. Natomiast przy brązowych będą już wyglądały okropnie.

Wykorzystaj potencjał skarpetek!

Możesz też wykorzystać skarpetki, żeby przełamać typową, dość nudną i elegancką stylizację. Zaszalej z kolorami – pomarańczowy, żółty, czerwony, zielony, fioletowy… Kropki? Paski? Wzory? Jak najbardziej! Dzięki takim skarpetkom będziesz wyglądał nowocześnie i na luzie.

Skoro wiesz już, jakie skarpetki do garnituru wybrać, sprawdź czy marynarka pasuje do krótkich spodenek.

Jakie skarpetki do garnituru wybrać?
Skarpetki męskie we wzory.
Skarpetki męskie w kropki.

 

Dołącz do dyskusji Jeden komentarz

  • Christophermakowski pisze:

    Skarpetki to istotny detal, który zawsze musimy brać pod uwagę:)
    O takich szczegółach, również piszę na moim blogu:)

     

Odpowiedz