fbpx Skip to main content

Czarna koszula z długim rękawem sprawdzi się w każdej sytuacji, jednak nie wszystko do niej pasuje. Jakie wybrać spodnie do męskiej czarnej koszuli, aby wyglądać świetnie?

Czarny total look

Czarna koszula męska slim (np. ze stójką) wraz z nieco szerszymi czarnymi spodniami męskimi, z całą pewnością nada Twojej stylizacji dynamizmu. Poza tym od kilku sezonów królują stylizacje w całości jednokolorowe.

Kolorowe chinosy

Czerń doskonale współgra z innymi kolorami, takimi jak szary, beżowy, błękitny, czy nawet bordowy. Jeśli chcesz postawić na takie połączenie, wybierz najlepiej chinosy. Są wygodne, modne, a ich krój będzie bardzo dobrze pasował do każdej koszuli.

Czerń & biel

Możesz także totalnie skontrastować swoją stylizację, wybierając do czarnej koszuli białe spodnie z dziurami. Pamiętaj tylko, że do dopasowanej koszuli pasują zarówno obcisłe, jak i luźniejsze spodnie. Natomiast luźniejsza koszula będzie się dobrze prezentowała z rurkami, ale już nie zawsze z szerokimi spodniami.

Skoro mamy już rozstrzygnięte, jakie spodnie najlepiej dobrać do czarnej koszuli, zobacz nasze propozycje z tej kategorii:

Jakie wybrać spodnie do męskiej czarnej koszuli?
Spodnie męskie czarne.
Spodnie eleganckie siwe.
Białe spodnie męskie.
Sklep OZONEE
 
OZONEE

Author OZONEE

More posts by OZONEE

Leave a Reply