fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

black-leather-bomber-jacket-blue-chambray-shirt-jeans-casual-outfit-idea-men-spring-jerry-seinfeld-style-3

Guru mody męskiej i casualu, tym razem w łagodnej odsłonie rockowego looku. Jak łączyć skórę z jeansem? Najlepiej wzorem Briana!

To już druga lekcja od Briana Sacawy. Luki w pamięci? Bez obaw, przypominamy i odsyłamy do przewodnika po miejskim looku autorstwa tego pana. Sacawa to autor jednego z popularniejszych modowych blogów. Zwykle radzi, jak podręcać formalne stylizacje, by nabrały indywidualnego charakteru. Dzisiaj, dla odmiany, jego look casualowy.

Kurtka skórzana, czyli dodatek, który „zrobi” każdą stylówkę

Sacawa proponuje klasyczną kurtkę skórzaną o kroju bomber (więcej na temat kurtek pisaliśmy ostatnio w przewodniku o kurtkach skórzanych, ciemne spodnie i koszulę imitującą jeans. To bezpieczny zestaw, który z pewnością wykorzystasz na wiele okazji. Doskonale nada się zarówno do pracy, obiad u przyszłych teściów, jak i na randkę. Z jednej strony na luzie, z drugiej z elegancją, ale i przekorą. Właśnie o to przecież chodzi w smart casualu!

Jeśli bylibyście ciekawi, co jeszcze ma do przekazania Brian Sacawa, oczywiście odsyłamy do jego bloga. Ten facet naprawdę zna się na rzeczy!

zobacz w sklepie

Źródło zdjęcia głównego: hespokestyle.com
 


Sklep OZONEE
 

Odpowiedz