fbpx Skip to main content

Zrobiło się już cieplej, ale chłodniejsze wieczory nadal mogą nas zaskoczyć. Niezawodną w takich wypadkach jest męska kurtka jeansowa, czyli klasyczny must have sezonu wiosna-lato. Zobacz, z czym nosić tę część męskiej garderoby.

wyprzedaż do 70%

Kurtka jeansowa – jasna czy ciemna?

Kurtki jeansowe w większości występują w klasycznych modelach, więc najprawdopodobniej jedyne, na co będziesz musiał zwrócić większą uwagę, to kolor. Na osobach o ciemniejszej karnacji i włosach lepiej będzie wyglądać jaśniejsza wersja, z kolei na bledszych – ciemniejszy jeans. Przejrzyj też to, co masz obecnie w szafie i najlepiej jeśli swoją kurtkę dobierzesz na zasadzie kontrastu. Pamiętaj także o tym, że kurtka jeansowa w odcieniach czerni będzie uniwersalnym komponentem do praktycznie każdej stylizacji.

Kurtka jeansowa – z czym nosić?

Kurtka jeansowa świetnie sprawdzi się w casualowej stylizacji. Najlepiej wyglądać będą luźne joggery w połączeniu ze sportowymi butami (jeśli chcesz postawić na wygodę, to sprawdzą się niezawodne sneakersy). Do tego, w chłodniejsze dni dobierz longsleeve w kontrastowym kolorze, a jeśli pogoda sprzyja – t-shirt w podobnym odcieniu.

Denim to zdecydowanie Twoja bajka? Sprawdź, czy warto sprawić sobie dziurawe jeansy.

Kurtki jeansowe męskie
Jasnoniebieska kurtka Jeansowa
Grafitowa kurtka jeansowa
Niebieska kurtka jeansoa

Sklep OZONEE
 
OZONEE

Author OZONEE

More posts by OZONEE

Leave a Reply