fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Jeszcze nie tak dawno męskie akcesoria, takie jak choćby biżuteria, były używane raczej tylko przez odważniejszych miłośników mody. Obecnie coraz więcej mężczyzn decyduje się na wzbogacenie swojego stylu właśnie za pomocą dodatków. Zobacz, jak łączyć męskie akcesoria.

wyprzedaż do 70%

Męskie akcesoria – nie tylko muszka i krawat

Akcesoria męskie najczęściej utożsamia się ze stylem eleganckim, czyli właśnie z muszką, krawatem, czy spinkami do mankietów. Jednak dodatki można dobrać również do codziennego stylu, nadając prostej stylizacji charakteru. Grunt, to wiedzieć, jakie akcesoria pasują do casualu i unikać błędów.

Dobór męskich akcesoriów, czyli nie taka prosta sprawa

Akcesoria na co dzień to pewnego rodzaju nowość w modzie męskiej, dlatego często spotyka się błędy w ich doborze. Przede wszystkim dobierz akcesoria odpowiednio do stylu. Drewniana bransoletka raczej nie sprawdzi się przy garniturze, a poszetka w codziennej koszuli będzie wyglądać po prostu śmiesznie.

Łączenie męskich akcesoriów

Akcesoria powinny nie tylko korespondować ze stylem, czyli wpisywać w elegancję albo casual, ale także z kolorystyką ubrań. Jeśli chodzi o styl na co dzień, to mamy tu kilka uniwersalnych propozycji, jak na przykład drewniana bransoletka, świetnie pasująca do letnich stylizacji, czy też prosta bransoleta z rzemienia. Uważaj też, by nie przesadzić z akcesoriami – jeśli na nadgarstku masz już duży, dizajnerski zegarek, to najlepiej daruj sobie bransoletę.

Więcej o drewnianych dodatkach przeczytasz w naszym artykule.

 

Jak łączyć ze sobą męskie akcesoria?

Jak łączyć ze sobą męskie akcesoria?

Jak łączyć ze sobą męskie akcesoria?


 

Dołącz do dyskusji Jeden komentarz

Odpowiedz