fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Kendrick Lamar to jeden z popularniejszych raperów ostatnich lat, którego oryginalne brzmienie i dopieszczone tekstowo kawałki podbijają cały świat. Dziś przyjrzymy się jego stylowi. Zobacz, jak ubiera się Kendrick Lamar.

wyprzedaż do 70%

Kendrick Lamar, czyli różnorodność stylów

O ile styl Kanye Westa czy Maca Millera dość łatwo wcisnąć w ramy streetwearowe, o tyle Kendrick Lamar wyróżnia się na ich tle nieco innym spojrzeniem na modę estradową. Nierzadko pokazuje się w prostych stylizacjach casualowych, które są raczej nietypowe dla środowiska raperów. Zdarzało mu się też kombinować z elegancją, choć nigdy w typowo garniturowym wydaniu. Lamara cechują raczej klasyczne kolory i zamiłowanie do prostego, wygodnego stylu.

Styl Kendricka Lamara – propozycja stylizacji

Chcesz spróbować szczęścia ze stylizacją a’la Kendrick Lamar? Na początek wybierz naszą stylizację, którą odtworzyliśmy z Instagrama rapera.

Na górę załóż bluzę z kapturem, czyli nieodłączny element streetwearu. Następnie, nie może oczywiście zabraknąć luźnych spodni dresowych, czyli prawdziwe must be raperskiej stylizacji. Jeśli jesteś odważny i chcesz trochę zaszaleć, na bluzę narzuć dłuższy sweter. Wprowadzisz tym samym do całości odrobinę oryginalności. Teraz nie pozostaje Ci nic innego, jak zacząć pisać pierwsze teksty i szukać wydawcy. 😉

Wolisz rap z własnego podwórka? Zobacz, jak ubiera się Quebo!

Lekcja casualu od Kendricka Lamara
Męskie spodnie dresowe.
Bluza męska z kapturem.
Sweter męski z kapturem.

 

Dołącz do dyskusji 2 komentarze

Odpowiedz