fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Escape 2014

Już 7 sierpnia polska premiera piątej części Mission Impossible – kinowego hitu z Tomem Cruisem. Będą piękne kobiety, szybkie samochody i motocykle, a także kaskaderskie, szaleńcze wyczyny agenta Hunta. A Ty, na jakie (modowe) szaleństwa się odważysz?

Główny bohater filmu, czyli Ethan Hunt, jako agent elitarnej rządowej jednostki Impossible Missions Force, po raz kolejny udowadnia, że nie istnieje dla niego pojęcie misji niemożliwej do wykonania. Z okazji zbliżającej się premiery filmu i my stawiamy przed Tobą wyzwanie. Czy jesteś gotowy podjąć ryzyko?

Moda to zabawa. Nie możesz więc podchodzić do niej zbyt serio. Nie bój się eksperymentów i pozwól sobie czasem na odrobinę szaleństwa. Jak to mówią, kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana. Oczywiście, nie namawiamy Cię, byś wzorem Toma Cruise’a łamał prawa fizyki. Jedyne co proponujemy, to zdobycie się na odrobinę odwagi w kwestii stroju.

Współczesna moda wydaje się nie znać słowa ’’niemożliwe” – przekracza kolejne granice i łamie przyjęte standardy. Jedne z modowych eksperymentów okazują się spektakularną klapą, inne zaś stylową rewolucją. Proponujemy byś właśnie tę drugą wprowadził do swojej garderoby. Wybierz oryginalną bluzę, w której na pewno nie pozostaniesz niezauważony. Hipnotyzujący print, skórzane rękawy i suwaki. Do tego, dla kontrastu, spodnie moro i klasyczne czarne trampki. Może właśnie w tym zestawie wybierzesz się do kina na „Mission: Impossible – Rogue Nation”?
A dla niezdecydowanych, czy warto wybrać się na „Mission: Impossible – Rogue Nation”, polecamy obejrzeć zwiastun filmu.


Sklep OZONEE
 

Odpowiedz