fbpx Skip to main content

Po meczu z Kolumbią już wszystko jasne – Polska odpada z MŚ 2018. W „meczu o wszystko” Polska reprezentacja przegrała aż 3 do 0. Teraz pozostał nam już tylko „mecz o honor” z Japonią. Czy czeka nas kolejny blamaż czy może mecz, który choć trochę ostudzi emocje po poprzednich miernych występach naszych reprezentantów?

wyprzedaż świąteczna

Polska na MŚ 2018, czyli krótka historia do zapomnienia

Mistrzostwa Świata w Rosji nie są dla nas zbyt fortunne. Już w pierwszym meczu Polska Reprezentacja niespodziewanie przegrała z Senegalem 2:1. Bramka dla Polaków została strzelona w ostatnich minutach podstawowego czasu gry przez Grzegorza Krychowiaka, nieznacznie łagodząc gorycz porażki po niechlubnym samobóju Cionka i fatalnym błędzie obrony, który skutkował utratą drugiego gola.

Bolesna weryfikacja w meczu z Kolumbią

Wszyscy Ci, którzy myśleli, że mecz z Senegalem to jedynie wypadek przy pracy, musieli szybko zweryfikować swoje wielkie nadzieje, które z każdą minutą oddalały się w trybie jednostajnie przyspieszonym. Nasza kadra w meczu z Kolumbią zagrała fatalnie z przodu, tragicznie w środku pola, a Wojciech Szczęsny ma obecnie najgorsze statystyki spośród wszystkich golkiperów na MŚ w Rosji…

Odejść z podniesionym czołem… o ile to jeszcze możliwe?

Japonia jest zdecydowanym faworytem meczu z Polską. Ograli Kolumbię, momentami ośmieszali wręcz Senegal, z którym nasze orły zupełnie sobie nie radziły. Czy i tym razem będziemy się wstydzić czy może jednak nasze gwiazdy zmotywują się odpowiednio i spróbują zdobyć choćby jeden punkt z nadchodzącym meczu? Jakiekolwiek dywagacje nie mają tutaj większego sensu – Polska reprezentacja na MŚ 2018 jest nieprzewidywalna w najgorszym tego słowa znaczeniu.