fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Remigiusz Wierzgoń jest jedną z największych sław polskiego Youtube’a , której kanał liczy sobie już prawie 3 miliony subskrybentów. Wśród polskich internetowych celebrytów niemal nie ma sobie równych. Dziś postaramy się odtworzyć styl ReZiego, który tak lubuje się w casualu.

Jak ubiera się ReZigiusz?

Kanał ReZigiusza zasłynął przede wszystkim z gier komputerowych, choć teraz zajmuje się również vlogowaniem, dzięki czemu mogliśmy trochę lepiej poznać jego styl. Preferuje on przede wszystkim prosty casual, który świetnie sprawdza się na co dzień, ale który jednocześnie nie wtapia się w otoczenie. Krótko mówiąc – na luzie, ale też przede wszystkim w dobrym stylu.

Tytuł

Stylizacja na ReZigiusza

Nasza propozycja stylizacji zapewni Ci zarówno niezbędną na co dzień wygodę, jak i dobry wygląd. Zdecydowaliśmy się na dobór klasycznej kolorystyki, którą tak lubi ReZigiusz. Postaw na czarny longsleeve, a na wierzch zarzuć skórzaną kurtkę w tym samym odcieniu. Do tego luźne joggery w unikatowym, beżowym kolorze. Stylizacji dopełniać będą niezawodne na jesień wysokie sneakersy w dopasowanym do reszty, czarnym odcieniu.

Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej o stylizacji polskich gwiazd, to zajrzyj do hiphopowego świata i poznaj styl Quebonafide!

Ubierz się jak Rezigiusz – odtwarzamy styl gwiazdy YouTube’a
ATHLETIC 857 SPODNIE MĘSKIE CAMELOWE 89,99 ZŁ
NORTHIST 531 LONGSLEEVE MĘSKI CZARNY 59,99 ZŁ
JACK DAVIS JK319 KURTKA MĘSKA CZARNA 99,99 ZŁ
CONER B1021 SNEAKERSY WYSOKIE CZARNE 69,99 ZŁ

 

Odpowiedz