fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

rafal-maslak-szara-bluzka

Szaro, buro i ponuro? Niekoniecznie!

Szary to nie kolor dla nudziarzy (ci równie często noszą ubrania w rzucających się w oczy odcieniach, a i tak wciąż pozostają… nudziarzami).

Wręcz przeciwnie, szarości są kwintesencją miejskości. To barwy taktyczne miejskiego poszukiwacza przygód. Z daleka nie rzucasz się w oczy: obserwujesz, słuchasz, analizujesz. A gdy nadarzy się odpowiedni moment – wchodzisz do akcji!

Szary to niezwykle wdzięczny kolor w stylu casual, a także smart casual (tych, którzy nie widzą różnicy między tymi dwoma stylami, zapraszam do lektury poprzedniego wpisu). Równie często jak czerń i bieli, pojawia się na światowych wybiegach w kolekcjach basic od najlepszych projektantów.
Nic dziwnego – ta neutralna barwa świetnie sprawdza się jako tło dla bardziej wyrazistych elementów ubioru. Pozwala na ich wyraźne wyeksponowanie. Chcesz, aby Twój ulubiony zegarek albo inne akcesorium skutecznie przyciągało wzrok? Nic prostszego – wybieraj maksymalnie neutralne barwy.

Co ciekawe, według psychologii kolorów, szary to barwa przypisana osobom o wysokiej samoocenie, inteligentnym i z umiejętnościami przywódczymi.
Zatem, zróbmy się na szaro!

 


Sklep OZONEE
 

Odpowiedz