fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

noworoczne postanowienia

Wielkimi krokami zbliża się Nowy Rok. Czy masz już przygotowane nowe postanowienia, które odmienią Twoje życie i sprawią, że zostaniesz najlepszym i najbogatszym mężczyzną na świecie? Nie? To świetnie, ponieważ mamy dla Ciebie listę realnych postanowień, które z pewnością ucieszą… Twoją dziewczynę 🙂

Końcówka grudnia to czas, kiedy zaczynasz podsumowywać miniony rok oraz zrealizowane postanowienia. Często dopiero wtedy przypominasz sobie, że to miał być właśnie ten rok, w którym nauczysz się obcego języka, wyrobisz żelazne mięśnie brzucha, zrezygnujesz z fast fooda i ograniczysz ilość butelek piwa w swojej tygodniowej diecie. Tym razem postanowiliśmy Ci pomóc! Sporządziliśmy listę rzeczy, które sprawią, że na twarzy Twojej dziewczyny pojawi się uśmiech, a Ty staniesz się najlepszym chłopakiem na świecie.

Noworoczne postanowienia

Po pierwsze na początku każdego nowego roku warto przypomnieć sobie słownik damsko-męski i pożyteczne uwagi, które uchronią Cię przed damskimi fochami. To podstawy, do których dla własnego zdrowia psychicznego warto cyklicznie powracać. Po drugie zapoznaj się z 10 noworocznymi postanowieniami, które poprawią Twoje relacje z dziewczyną i sprawią, że wasz związek przetrwa wszystko. Zaczynamy!

O tym pamiętaj w 2017 roku:

1. Zabierz swoją dziewczynę na jedno ze swoich wyjść z kumplami. Dzięki temu przestanie tworzyć fikcyjne scenariusze, wedle których spotykasz się z seksownymi dziewczynami i bez wymówek będzie zgadzała się na Twoje kolejne wyjścia na piwo.

2. Spróbuj nawiązać relacje z jej przyjaciółkami, ponieważ mają niezwykłą moc. Jeśli Cię polubią, będziesz miał w nich wiernego sojusznika.

3. Zacznij faktycznie słuchać tego, co mówi do Ciebie twoja partnerka.

4. Zamiast kupować swojej dziewczynie nadmierną ilość prezentów, zacznij spędzać z nią więcej wolnego czasu. Zaproś na kolację, weź do kina lub po prostu przytul ją podczas wspólnego oglądania serialu.

5. Spróbuj częściej robić swojej dziewczynie małe niespodzianki. Dzięki temu ona poczuje się wyjątkowo, a Ty jak rycerz na białym koniu.

6. Zacznij częściej mówić swojej dziewczynie, co do niej czujesz. Kobiety muszą usłyszeć, że są kochane i piękne. Dla nich uczucie niewypowiedziane, nie istnieje.

7. Zadbaj o swój wygląd. Przycinaj regularnie brodę, włosy i zadbaj o swoją higienę.

8. Spróbuj nawiązać bliższy kontakt z rodziną swojej dziewczyny. Dzięki temu lepiej ją poznasz i zyskasz sprzymierzeńców waszej relacji.

9. Nie bój przyznać się do tego, że masz dziewczynę. Od czasu do czasu wrzuć wasze wspólne zdjęcie na Instagrama czy Facebooka.

10. Bądź szczery ze swoją dziewczyną. Dzięki temu unikniesz niepotrzebnych kłótni i nieporozumień.

Powodzenia!


 

Odpowiedz