fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Potocznie panuje przekonanie, że klasyczny styl mężczyzny zawiera wyłącznie casualowe części garderoby. Jednakże wcale nie musi być on prosty i nudny. Tylko od Ciebie zależy, w jaki sposób nadasz twist swojej codziennej stylizacji.

wyprzedaż do 70%

Nie bój się eksperymentować

Codziennie do pracy lub szkoły ubierasz te same, nudne ciuchy. Powodują one brak wyrazistości Twojej kompozycji, nie przyciągają uwagi, a sam masz wrażenie, że jesteś czarno-białą plamą na ulicach. Jeśli przedstawiony wcześniej opis pasuje do Ciebie, to najwyższa pora żeby to zmienić!

Eleganckie stylizacje da się urozmaicić

Nikt nigdy nie powiedział, że marynarka nie może się wyróżniać. Na samym początku natomiast warto zastanowić się, jak wybrać idealną marynarkę. Są pewne kwestie, których należy przestrzegać, a mężczyźni często o nich zapominają.

Kolejno zastanów się czy możesz poeksperymentować z ekstrawaganckimi marynarkami w kratę. Jeśli nie zdecydujesz się na taki krok, to może warto dodać kontrastującą poszetkę lub drobną przypinkę do marynarki, którą już posiadasz.

Urozmaicenie przy pomocy kolorowych chinosów również jest dobrym wyborem. W takim przypadku postaw na białą koszulę; jednokolorową, klasyczną marynarkę oraz poszetkę w kolorze spodni. Pamiętaj jednak, żeby dobierać kolory ostrożnie.

Dla fanów kolorowych skarpet mamy dobrą wiadomość. Dzięki nim w prosty i niezbyt kosztowny sposób urozmaicisz swój styl. Casual jeszcze nigdy nie był tak barwny!

Cel: elegancja – do dzieła!

Przed swoją metamorfozą warto poczytać o sportowej elegancji, która może być jednym z wielu sposobów na wyróżnienie się z tłumu. Może to idealna propozycja dla Ciebie?

elegnacka stylizacja
Bordowe chinosy
Czarna marynarka
Skarpetki w groszki

Sklep OZONEE
 

Odpowiedz