fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

W ubiegłym roku, na zakupy w Internecie zdecydowała się ponad połowa Polaków. Ten rosnący trend powoduje, że centra handlowe tracą klientów, a atrakcyjne okazje i zniżki nie potrafią przejść obojętnie obok czegoś takiego, jak e-zakupy.

wyprzedaż do 70%

Zakupy w Internecie coraz bardziej popularne

Z raportu badawczego Gemiusa, około 54 proc. Polaków sfinalizowała transakcję w sieci. Tendencja procentowa rośnie z roku na rok, ze względu na dużą konkurencyjność ofert internetowych – w porównaniu do tych, jakie oferuje sklep stacjonarny.

E-zakupy – o czym pamiętać?

Jako pierwsze należy sprawdzić rzetelność witryny internetowej, z jakiej zamawiamy przedmiot lub usługę. Pozwoli to wyeliminować oszustów, którzy celowo zaniżają ceny oferowanych przez siebie produktów. Jedyną opcją na takiej stronie jest przelew na konto, bez możliwości pobrania.

Po drugie, ważne jest, aby zweryfikować konkurencyjność ceny. Do tego przydatne będą tzw. porównywarki cenowe. Dzięki temu unikniesz przepłacenia za produkt lub usługę. Dzięki wcześniejszemu sprawdzeniu cen możesz trafić na zniżki, o których nie miałeś pojęcia. Jeśli natomiast szukasz bardzo niskich cen, warto zastanowić się nad przedmiotami używanymi lub tzw. poleasingowymi.

Jak sprawa ma się z używanymi ubraniami? W specjalnie przygotowanym wpisie poradzimy, czy warto kupować w lumpeksach.

Po trzecie staraj się sprawdzać czy dany sklep nie oferuje zniżek, kodów rabatowych lub chwilowych wyprzedaży. Z pomocą przyjdą witryny: Grupon, Picodi oraz Pepper. Znajdziesz tam często bardzo atrakcyjne okazje, o których centra handlowe mogą zapomnieć.

Facet na zakupach

Na koniec odwieczne pytanie – męskie zakupy to przyjemność czy męka? O tym dowiesz się we wpisie, który dla Ciebie przygotowaliśmy.

Dodatkowo zajrzyj do naszego sklepu, w którym trwa wyprzedaż.


Sklep OZONEE
 

Odpowiedz