fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Każdy, kto używa Instagrama z pewnością zna te dziewczyny. Choć wszystkie starają się być na swój sposób inne i wyjątkowe, to i tak każda z nich wpisuje się w pewien schemat. Jakie typy kobiet można spotkać na Instagramie?

wyprzedaż do 70%

Typ 1 – królowa selfie

Królowa piękności i modelka z powołania. Ta dziewczyna nigdy nie przestaje robić selfie i dnia nie przeżyje bez udostępnienia choć jednego. Cały profil wypełniony jest jej zdjęciami, na których wygląda praktycznie tak samo. Na pewno znasz przynajmniej jedną z nich. Czy selfiactwo to już choroba?

Typ 2 – artystyczna dusza

Kolejnym typem kobiet na Instagramie są artystki. Wyróżniają się niekonwencjonalnym strojem, dziwną fryzurą lub tatuażami. Są tajemnicze, a ich zdjęcia wyrażają głębię i emocje, których znaczenia trzeba się domyślić. Insatgarmowa artystka spełnia się w roli fotografa lub stylistki, czasem próbuje malować, ale nie zawsze jej to wychodzi.

Typ 3 – trenerka fitness

Spośród dziewczyn na Instagramie wyróżniają się także trenerki fitness i amatorki zdrowego stylu życia. To ten typ kobiet, którym wydaje się, że zostaną nową Chodakowską. Fit dziewczyny cały dzień spędzają na siłowni lub biegają, bo bieganie jest w modzie. Do zdjęć pozują zawsze z ciężarkami, matą do ćwiczeń i butelką wody.

Typ 4 – świeżo upieczona mama

To chyba jeden z najbardziej irytujących typów kobiet na Instagramie. Młode mamy dokumentują każdy dzień z życia swego potomka i są święcie przekonane, że każdego z nas to interesuje. Codziennie publikują po kilka zdjęć, które niczym się nie różnią.

Typ 5 – blogerka i influencerka

Wiele dziewczyn na Instagramie to tak zwane infuencerki lub blogerki modowe. Ich życie jest fascynujące i pełne ciekawych doświadczeń. Reklamują ubrania znanych marek, biżuterię i akcesoria. Każde zdjęcie zrobione jest na tle jakiegoś modnego spotu i mocno przerobione. Nikt nie wie, jak ich życie wygląda naprawdę.

Typ 6  – wieczna podróżniczka

Profile tego typu kobiet każą nam wątpić w sens naszego życia, które w porównaniu z ich bajkowym życiem wydaje się szare i nudne. Te dziewczyny zwiedzają najpiękniejsze zakątki świata, mieszkają w luksusowych hotelach i oddają się wyszukanym rozrywkom. Ich życie to wieczne wakacje. Dziś plaża na Bali, jutro off-road po Gruzji. Kto powiedział, że życie nie może być piękne, zwłaszcza na Instagramie?


 

Odpowiedz