fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Assassin’s Creed Odyssey to już dziesiąta odsłona bestsellerowej serii gier zapoczątkowanej w 2007 roku. Gra powraca w wielkim stylu i dowodzi, że cały cykl znów zmierza w dobrą stronę. Zobaczmy, co nowego w świecie Asasynów.

wyprzedaż do 70%

Assassin’s Creed Odyssey – tym razem starożytność

Akcja Odysei rozpoczyna się w 431 roku przed naszą erą, u progu wojny peloponeskiej, czyli konfliktu zbrojnego pomiędzy Spartą a Atenami. W grze wcielamy się w jedną z dwóch postaci – Kassandrę lub Aleksiosa, będących wyklętymi potokami spartańskiego króla Leonidasa. Obydwoje są najemnikami, ale niebezpieczne zadanie, którego podejmują się na początku gry otwiera im drogę do odzyskania rodziny.

Co nowego w serii Assassin’s Creed?

Tym, co najbardziej spodobało się youtuberom i recenzentom jest fakt, że nowa odsłona Assassins Creed zdecydowanie zmierza w stronę gatunku RPG. Przemierzając starożytną Grecję podejmujemy szereg decyzji, uczestniczymy w interaktywnych dialogach, które nieco zmieniają fabułę i rzutują na losy poszczególnych postaci. Duże wrażenie robi także jakość trójwymiarowej grafiki oraz klimatyczna ścieżka dźwiękowa.

Jeśli jesteś ciekaw szczegółów, obejrzyj gameplay z recenzją.

Jesteś cosplayerem? Ubierz bluzę asasyna i wczuj się w klimat gry.

Bluza czarna
Bluza szara
Bluza czerwona

Sklep OZONEE
 

Odpowiedz