fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Prostym sposobem na urozmaicenie codziennej stylizacji są wyraźne akcenty, dzięki którym w łatwy sposób wyróżnisz się z tłumu. Zaliczyć można do nich bluzy z napisami, coraz częściej spotykane na ulicach. I to właśnie nim się dziś przyjrzymy.

wyprzedaż do 70%

Bluzy męskie z napisami – jakie wybrać?

Tutaj panuje całkowita dowolność. Pamiętaj, że napisy nie tylko dodadzą ciekawego charakteru Twojej kompozycji, ale dzięki nim możesz wyrazić siebie. Właśnie z tego powodu dbaj o przekaz, jaki na nich znajdziesz.

Uwielbiasz Los Angeles? Nie ma problemu! Poszukaj bluzy z ciekawymi nadrukami w tym klimacie. Tak samo w związku z ulubionym serialem, grą wideo lub muzyką.

Z czym nosić bluzy z ciekawymi nadrukami? 

Do bluzy z napisami wybierz zwężane spodnie – zarówno jeansowe, jak i zwykłe lub joggery. Na nogę polecamy kicksy w klasycznej czerni lub bieli. W ten sposób stworzysz streetwearową kompozycją na każdą okazję.

Jeśli w temacie bluz jesteśmy, to sprawdź nasz wpis o tym, komu polecamy zaproszenie do swojej szafy bluzy na guziki. Dowiesz się też, w jaki sposób ją nosić i dobierać do pozostałej części garderoby.

Przy okazji obczajcie wpis o bluzach z kapturem.

A może wolicie od razu zobaczyć, jakie bluzy mamy dla Was na Ozonee.pl?


Sklep OZONEE
 

Odpowiedz