fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Filmy o nielegalnych wyścigach mają rzesze fanów. Czy najnowsza produkcja z naszego podwórka powtórzy sukces „Szybkich i wściekłych”? Co wiemy o filmie „Diablo. Wyścig o wszystko”?

wyprzedaż do 70%

Premiera filmu „Diablo. Wyścig o wszystko”

Film „Diablo. Wyścig o wszystko” już od dziś można oglądać na ekranach polskich kin. Produkcja przybliża nam świat szemranych interesów, mafijnych porachunków i nielegalnych wyścigów o wielką stawkę. Główny bohater, Kuba, bierze udział w rajdach, by zdobyć pieniądze na kosztowne leczenie siostry. Jego brawurę zauważa wpływowy gangster Max, który proponuje mu udział w wyścigu, który wielu kierowców przypłaciło już życiem. Stawką w grze jest kilkaset tysięcy euro.

Lubisz gangsterskie kino? Sprawdź, czy warto obejrzeć film Pitbull. Ostatni pies.

Czy warto iść do kina?

„Diablo. Wyścig o wszystko” to film kreowany na polską wersję „Szybkich i wściekłych”. Fani tego rodzaju widowisk już od dawna czekali na taką produkcję, więc oczekiwania są duże. Krytycy pozostają jednak sceptyczni. Duże kontrowersje wzbudziły chociażby nieco tandetne i opatrzone śmiesznymi hasłami plakaty. Jaki będzie ten film? Mieliście okazję go zobaczyć w kinie? Podzielcie się komentarzem!

Widziałeś już nowego Aquaman’a? Zobacz, czy warto iść do kina.


 

Odpowiedz